Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megvalósult az amit évekkel...

Megvalósult az amit évekkel ezelőtt megálmodtam. Hogy a fenébe lehet ez?

Figyelt kérdés

Együtt éltünk a párommal(7évig). Már az első évek óta a vele kapcsolatos álmaim arról szóltak,hogy elmegy/elhagy. Neki is mondtam,tudott róla.Szinte már viccelődtünk rajta.

Volt még egy másik álmom is:kiürül az egyik szoba(bútor megy).S volt egy harmadik álmom: tartja a kezében a gyerekünket... Tavaly a párom elhagyott,(csak lestem). Rá fél évre kiürült a szoba, ahogy megálmodtam. És a gyerek?



2013. júl. 15. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán azért álmodtad ezt, mert féltél ,hogy elhagy.. De ez csak egy egyszerű véletlen. Nekem is voltak olyan álmaim még amiket több évvel ezelőtt álmodtam és most átéltem őket, csak pár eltéréssel.
2013. júl. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat pontosan két ember között helyezkedik el. Egy hét éves kapcsolatban nyílván volt annyi egymásra hangolódás, hogy érzted, mi van a köztetek lévő kapcsolatban, még akkor is, ha ez a felszínen nem nyílvánult meg, nem akartatok tudomást venni róla, hogy merre tartanak az események, csak elvicceltétek a dolgot. Nem értem min lepődtél meg, mikor a tudatalattid már rég tudta, hogy ez készül, meg is üzente álmodban, még az üres szobát is megmutatta, hogy lásd, valóban erről van szó. A gyereket ne reklamáld, örülj, hogy nem gyerekestül hagyott ott! Vagy az is lehet, hogy ez lett volna a végső megoldás, hogy együtt maradjatok, de mivel nem lett gyerek, hát mégis lelépett.
2013. júl. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2. nagyon közel jársz az igazsághoz. Talán tényleg így volt ahogy írtad. Egyszerűen rémisztő, hogy évek teltek el úgy, hogy minden ott volt a tudatomban, és mégsem volt egy ember sem aki fölnyitotta volna a szememet. Legfőképp pont az az ember aki a legközelebb állt hozzám: a párom.

Álmaiban az elhagyás, a szoba kiürülése és a gyerekünk születése időben egymás után következtek ebbben a sorrendben. A szoba kiürülés és a gyerek szinte már csak tavaly jöttek elő. A gyereket tartó anya nem túl boldog arcot vág. Lehet,hogy ez lesz valamikor a későbbiekben a folytatás? Mert álmaimban a sorrend ez volt.(elhagy,szoba kiürül,gyerek)

Nem lehetetlen egy visszatérés? A 3-ból 2 bekövetkezett.

Lehet, hogy évekkel ezelőtt megálmodott álmainkat most írjuk !!!

2013. júl. 16. 08:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a félelmeidet mutatták ki az álmok.

És végül be is következett.

Nekem is voltak olyan álmaim, amikről utólag kiderült, h azoktól a dolgoktól féltem, és sajnos be is következtek.

A vonzás törvényét én kicsit túlzónak találom, de félelem terén azt tapasztalom, h nagyon is igazak, az ott állítottak.

2013. júl. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És ugye sokszor, azért is mutatkozik ki az álmainkba, mert elfojtjuk őket! :(

Előző voltam.

2013. júl. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt lehagytam, a gyerek szerintem nem biztos, h a megoldást jelentette volna, szerintem inkább az az utáni vágyadat tükrözhette vissza még az agyad.
2013. júl. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!