Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a napi...

Mit jelenthet ez a napi szinten visszatérő álmom? A fogaimmal álmodok, késztetést érzek hogy saját magamnak kitörjem őket, a fogaimat addig feszítem egymásnak amig kinem törnek, illetve darabokra nem törnek? Tudom hülyén hangzik

Figyelt kérdés
Ez egy folyamatosan visszatérő álom, és nem tudok vele mitkezdeni. Tényleg elég gáznak hangzik de ez az igazság. Van hogy 1-2 naponta előjön, de 7 napból 2-3nál biztos hogy ezt álmodom. Nagyon durvák szoktak lenni, álmomban azt érzem hogy ki kell törnöm a fogaimat, addig feszítem őket egymásnak amig összenem morzsolódnak és utána köpködöm kifele. Van hogy az álomban utána megcsináltatom fogorvosnál, de amit kész van...azokkal is ugyanezt csinálom. Sőt mondok rosszabbat is...de ez ritkábban jön elő. Az alsó és felső állkapcsom is néha eltörik,múltkor a fogak mellett azt álmodtam hogy letört az alsó állkapcsom darabokba. Amikor felriadok,hálistennek megvannak a fogaim...utána kicsit megkönnyebbülve tudok visszaaludni. Azt tudom hogy a fogak rosszat jelentenek álomban, csak azt nem hogy ilyen alternativa létezik e. 25/F
2013. júl. 17. 12:21
 1/1 anonim válasza:
Hát én nem értek ehezz meg elég furán is hangzik. De szerintem vegyél álomfejtő könyvet :D
2013. júl. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!