Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez valami jel? A tudatalattim...

Ez valami jel? A tudatalattim akar súgni valamit?

Figyelt kérdés

Már régóta szeretnék egy border colliet. Legjobban blue merle vagy ausztrál vörös-fehér színűnek örülnék.

Tegnapelőtt azt álmodtam, hogy a hátsó udvarban van három border collie kölyök: az egyik "krém", míg a másik kettő merle volt. Én az előbbit választottam.

Másnap ugyanígy álmodtam, csak három napos kiskutyákkal. Az előzmények elég furcsák voltak, így azt nem írnám le. Ott is merle és ausztrálvörösek voltak, és megint a krémet választottam.

A tudatalattim azt szeretné súgni, hogy ha lehet, ilyet válasszak, vagy csak puszta véletlen?

Értelmes válaszokat kérnék! Köszönöm!



#kutya #álom #Border collie #tudatalatti #ausztrálvörös-fehér
2013. júl. 18. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

A tudatalattidban biztos a meg nem született ikertestvéred bújt meg, és ha nem teszel a kedvére, akkor át fogja venni az uralmat a tested felett.

Jól dönts!

2013. júl. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"Értelmes válaszokat kérnék! Köszönöm!"


...

2013. júl. 18. 14:29
 3/7 anonim válasza:

Ha hiszel benne, akkor igen, ha nem akkor nem :)

Szerintem lehet egy jel, de olvass utána, vannak álmoskönyvek, mert egy álomban a dolgoknak átvitt értelme lehet, nem biztos, h a kutya a valóságban is a kutya :D

2013. júl. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha az oldal tetejére ki lenne írva, hogy csak értelmes kérdéseket, akkor nem írtál volna?

Na látod :)

2013. júl. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
én mindenképp annak venném. szerintem a lelked mélyén inkább szeretnél krémet :)
2013. júl. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Amikor álmodsz, az agyad az aznap történteket dolgozza fel, úgymond takarít. Mindig arról álmodik az ember, ami foglalkoztatja.

Nekem is most lesz kiskutyám, és állandóan arról álmodok.

Arról van szó, hogy a gondolataid a kis borderek körül forognak, és tudat alatt jobban szeretnél ausztrál vöröset, mint merlét. Ennyi. Semmi jel vagy természet feletti.

2013. júl. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Te ebben a világban élsz!(remélem :D)

Szóval olyant válassz amelyet ébrenléted alatt elnyeri az izlésed.

2014. máj. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!