Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom, mit...

Mit jelent ez az álom, mit akar üzeni?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit szeretek kb. fél éve. elég sokat gondolok rá minden nap. ma elalvás elött is rá gondoltam. aztán azt álmodtam hogy egy másik sráccal csókolozik, összebújik vele, és közbe engem néztek. olyan volt mintha szándékosan féltékennyé akart volna tenni. és most felkeltem be voltam teljesen pánikolva hogy ezt álmodtam mert komolyan rosszul esett.

Lehet ez valami jel hogy hagyni kéne vagy ilyesmi. vagy ez normális ilyenkor "kérdöjel"


2013. ápr. 28. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy venned kell egy kismacskát és el kell nevezned paréjkának. Amúgy gondoltál már arra, hogy felszeded azt a csajt?
2013. ápr. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen, csak elvileg barátok vagyunk, mindig is azok voltunk csak az utóbbi idöbe kezdtem megkedvelni
2013. ápr. 28. 09:54
 3/6 anonim válasza:
100%
Azt sztem h ő is érez irántad és ezzel akar féltékenyé tenni h lépj vlamit
2013. ápr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd neki ezt: "Figyelj, tudom, hogy barátok vagyunk, de kezdelek megkedvelni, nem iszunk meg valahol egy 50%-os citromlevet?". Aztán vagy igent mond, vagy marad paréjka.
2013. ápr. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát nem tudom. kösz a válaszokat!
2013. ápr. 28. 11:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Félsz, hogy egy másik pasi fog győzni és elveszted a lányt.
2013. ápr. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!