Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet, ha egy olyan...

Lizzie-chan kérdése:

Mit jelenthet, ha egy olyan személlyel álmodom, akit szeretek, de ő nem akar járni velem, pedig tudom, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, akit 2 éve szeretek, de ő nem akar velem járni, pedig tudom, hogy tetszem neki. Már éppen kezdtem elfelejteni, amikor váratlanul jött ez az álom.

Volt egy összejövetel-féleség, amire az osztályommal együtt hivatalos voltam. Mindenkinek hoznia kellett egy kísérőt. Már majdnem mindenki megérkezett, csak pont az a személy a kísérőjével nem volt ott, akit én szerettem (nevezzük őt most Daninak). Én a barátnőimmel félrehúzódva beszélgettem, de még így is tudtam, hogy mindenki arról beszél, hogy vajon Dani kivel fog érkezni. A barátnőimmel izgatottak voltunk, szinte másodpercenként tekintgettünk a terem ajtaja felé. Amikor megérkezett Dani, nehezen tudott bejutni a terembe, mert éppen egy lánnyal csókolózott, de olyan szinten, hogy a falnak is nekimentek, és egy percre sem váltak el egymástól. Én csak döbbenten álltam és bámultam őket.

A következő képben én és a barátnőim valami lépcsőn ültünk, előttünk pedig Daniék voltak egy padon. A kísérője az ölében ült, de amikor felállt, rögtön felismertem, ki az: az egyik ex-osztálytársam volt. Amikor megláttam, teljesen kiborultam: sírva ültem vissza a lépcsőre (mert amikor megláttam az ex-osztálytársam, rögtön felpattantam). Dani hátra nézett, majd rögtön vissza, mintha mi sem történt volna. De a szemében láttam, hogy igenis érdekli, mi bajom van..

A következő képben a régi iskolám vécéjében sírtam, egyedül. Amikor megnyugodtam és úgy éreztem, kimehetek, kinyitottam az ajtót, és megláttam a folyosón felém sétáló Danit egyedül. A látványára sírva visszafutottam a vécé egyik fülkéjébe, majd nemsokára újra kimentem. Dani ott állt az ajtóban, és mikor meglátott, megfogta a karomat, arrébb húzott, mondott nekem valamit (nem értettem rendesen), majd megcsókolt.

A többi részlet már nem olyan fontos, csak annyi volt a vége az egésznek, hogy járni kezdtünk Danival, és szerettük egymást. Éppen találkozóm lett volna vele, de felhívott a bátyám, hogy menjek haza. Megkérdeztem, miért, de nem kaptam már rá választ, mert felébresztettek.

Nem tudom, hogy ez most jót jelent-e vagy rosszat? Talán azt jelenti, hogy tényleg járni fogunk, vagy pedig azt, hogy annyira elkeseredetten szeretem, hogy már ilyeneket álmodok? Teljesen tanácstalan vagyok. (Ha valaki segítene, azt nagyon megköszönném :/ )

14/L



2013. júl. 15. 00:59
 1/2 anonim válasza:
Velem is történt hasonló és pár évre rá a dolog valóban megtörtént és csodálatos volt.
2013. júl. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nos, én nem tudom, akarnám-e, hogy ez megtörténjen :/ Voltak benne elég durva és furcsa részletek is, amiket nem mertem megemlíteni sem. De remélem, hogy az a része, hogy szeret, az valódi lesz :)
2013. júl. 23. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!