Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sok álmomban férfi vagyok és...

Sok álmomban férfi vagyok és félek (többi lent)?

Figyelt kérdés

Sokszor álmodom azt, hogy férfi vagyok és olyan szituációkba kerülök, hogy megfélemlítenek(pl. elfognak és eljátsszák, hogy megakarnak ölni), megaláznak, és látják, hogy félek és nevetnek rajtam. Ez mitől lehet? Rengetegszer álmodok ilyeneket. A legijesztőbb ebben, hogy miután felébredek és újra "átélem" az ilyen álmokat, olyan furcsa, de jó érzés fog el...mintha élvezném, hogy megaláznak vagy nem tudom.

Ja, persze lány vagyok. Mitől vannak ilyen álmaim? És miért tetszik ez a dolog? Sokat rágódok ezen, de nem tudtam rájönni. Csak simán hülye vagyok vagy ennek van valami oka is? És miért férfi vagyok és miért nem nő?

Segítsetek légyszi!



2013. júl. 22. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Uhh, talán pszichológus? Szerintem ők okosabbak nálunk. :)
2013. júl. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Beteg állat vagy... mint a legtöbb nő legbelül.. arra gerjedsz, ha megaláznak, semmibe vesznek.


Azért voltál férfi képében, mert ilyen barátod akarsz magadnak, aki kutyába se vesz, aki játszik veled, ott ver át ahol tud...

2013. júl. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"ilyen barátod akarsz magadnak, aki kutyába se vesz, aki játszik veled, ott ver át ahol tud..."

Ez nem igaz.

És segítséget kértem, nem azt, hogy oltogass! Normális hangnemben írjatok légyszi.

Az elsőnek köszönöm.

2013. júl. 22. 15:55
 4/6 A kérdező kommentje:
Én nem ilyen barátot akarok magamnak...nem hiszem, hogy ezért lettem volna egy férfi képében.
2013. júl. 22. 15:56
 5/6 anonim ***** válasza:

tudatalatt értem kérdező... tudatosan persze, hogy nem erre vágysz... de valójában... legbelül.. tudatalatt erre vágysz.


Ez a tudatalatti dolog pl megjelenhet olyan formában, hogy nem tudsz férfiként tekinteni egy olyan emberre, aki jólbánik veled, aki kedves....nem tartod őt férfinak, mert nem elég kemény veled.

2013. júl. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kováts Bianka ***** válasza:
Lehet, hogy most hülyeséget mondok, de lehet, hogy az előző életedet éled át megint a tudatalattidban. Mert ugye bár az alvás valamilyen szinten halálnak is tekintik.
2013. aug. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!