Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom ugyanezt már...

Miért álmodom ugyanezt már egy hete?

Figyelt kérdés
Azt álmodom már egy hete,hogy kék sima háttér,és a barátom meg csak én vagyunk ott (az álmomban).Én mondom a barátomnak hogy "Szeretlek!Miért nem válaszolsz?Te nem szeretsz?" A barátom meg csak mosolyog és egyre jobban eltávolodik és végül eltűnik...Igazából jó kapcsolatunk van,10 hónapja együtt vagyunk,távol élünk egymástól de minden hónapban itt van velem 2-3 napot :) attól félek a legjobban hogy elvesztem.Nekem ő az első barátom,ugy döntöttem hogy ő is lesz az utolsó,mármint örökre együtt leszünk.Szerény illedelmes fiú.Csak sajnos amikor szomorú sosem mondja el hogy mi a baja,letagadja.Elég önbizalom hiányos mint ahogyan én is.De kitartok mellette.Ő is mellettem.Volt hogy már majdnem elvesztettem,vagyis nekem úgy tűnt,de ő azt mondta hogy "Mondok ezt azt,de tudod hogy szeretlek és nem hagylak el." :) Bocsi hogy igy kifejtettem a kapcsolatomat xD Az álomhoz visszatérve szerintem azért álmodom ezt mert mostanában ritkán irja hogy szeret,mármint amikor irom neki hogy szeretem,ő sokszor nem ir rá semmit.És mert félek hogy elvesztem.Szerintetek?
2013. júl. 27. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt is jelentheti hogy félsz hogy eltávolodtok de az is lehet hogy megálmodtad a jövőt de az álmok mint jövőbe látás nem egy meghatározott fogalom álmodban csak a lehetséges jövőt ládon viszont ha közrejátszik valami akkor nem valósul meg.
2013. júl. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 graffitis válasza:
100%
a tudat alattid kivetíti a félelmeidet vagy is hogy elveszted a barátodat ezért álmodod mindig ezt.
2013. júl. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!