Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Álmomban miért látom ezt a...

Álmomban miért látom ezt a tájat, és miért álmodom többször ugyanezt?

Figyelt kérdés

Rajzoltam, illetve firkáltam is nektek egy kicsit, hogy elképzelhetőbb legyen. (Ne kritizáljátok :D)

Nagyjából ilyen:


[link]


A háznál a létra mellett az egy öregebb nő és egy kisgyerek. Velük szemben valami tárolóhely van, mellette 1 vagy néha több ökör, a másik oldalon azok tyúkok (több van, de nem volt kedvem rajzolni), középen a fa alatt egy pulikutya van, az meg ott egy gémeskút.


A történet annyi, hogy van ez a ház, amiben többen laknak, de a fiú és a férfi katona, elmennek és a fiú meghal, a férjről sok évig nincs semmi hír, az asszony szomorú és minden nap hazavárja a férjét, közben rokonok vagy nem tudom kik segítenek az asszonynak a ház körül, végül a háború után valamikor sok évvel később előkerül a sebesült férj. Minden egy meleg nyári napon történik.


Azért érdekel mert már többször is álmodtam ezt és hátha tud valaki magyarázatot adni. Az álom olyan, mintha ott lennék én is de láthatatlanul. Feszült az egész és lehangoló, félelmetes.

Milyen jelentése lehet ennek?


2013. máj. 13. 23:14
 1/1 anonim válasza:

A visszatérő álmok, általában valahova az előző életbe vezetnek vissza. Azok az álmok amire azt mondjuk hogy - Idegen helyen voltam álmomban, soha nem láttam még ezt a helyet valóságban (sem filmben) általában szintén előző élethez kapcsolódnak.


Nekem a múltamról vannak visszatérő álmaim, abból a házból ahol felnőttem. 5 év telt el mire rájöttem mit takarnak. Azt hittem nem is hiányzik, mégis 5 éve minden éjjel ott járok álmomban, egy nap "megsúgták a megoldást" MERT AZÓTA NINCS BIZTOS OTTHONOM... Ott 10 évet éltem, azóta 5 év alatt most költözünk a 6. lakásba.

(Minden a sajátunk, nincs adóságunk, anyagi gondjaink. Csak amit a szülők a fejükbe vesznek ahhoz kell alkalmazkodni még 20 évesen is...)


A másik visszatérő álmom 5 éve, vonattal kapcsolatos... Vagy utazom, vagy lekésem, vagy játszom a síneken, mászkálok az állomáson stb. Egyik éjjel erre is rávilágított az álmom... Leszálltam a vonatról félúton és kérdeztem az embereket, hogy: Hogyan lehet vissza menni XY helyre ahol felnőttem? - Az emberek válasza az volt: Nem tudsz vissza menni, arra nincs út! Csak előre tudsz menni amerre a vonattal el is indultál.


Összegezve az álmok, főleg a visszatérő álmok sok dologra rávilágítanak, ha figyelsz a "mondanivalójára" :)

2013. máj. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!