Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha halottal álmodok...

Mit jelent ha halottal álmodok és arra ébredek, hogy sírok, de nem tudom, hogy miért?

Figyelt kérdés
Még sose álmodtam halottal. Nagypapám Novemberben hunyt el, és ezt nehezen tudtam felemészteni és most megjelent az álmomban. Álom: Újra átéltem azt a fájdalmat amit akkor, mikor elhunyt. MAjd mind eközben az álmomban megjelent a volt barátnőm(de más külsőben) aki a valóságban fájdalmas körülmények között szakított velem ( 7 hónap kelett, hogy túltegyem a lányon magam). Most reggel viszont csak annyit vettem észre, mikor felkeltem ,hogy sírok de nem tudom miért. Mi lehet ennek a jelntése (ha van ) ? Előre is köszönöm!
2013. aug. 2. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez jelenthet egy közelgő halált, vagy egy balesetet.

Viszont lehet, hogy egy váratlan dolog fog veled történni!


Vagy csak egyszerűen ezt álmodtad, előfordul, hogy semmi jelentősége.

2013. aug. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy nem halál, mert nagyon fájna ha még több rokont elveszítenék. A váratlan fordulat az negatív vagy pozitív lehet ?
2013. aug. 2. 00:46
 3/4 A kérdező kommentje:
*váratlan dolog
2013. aug. 2. 00:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet tudni sajnos.
2013. aug. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!