Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Múltkor nagyon furcsa álmaim voltak. Elég sok össze-vissza marhaság volt aztán felébredtem majd visszaaludtam és azt álmodtam hogy anyámmal valami vizben voltam,mintha Balatonon lettünk volna de nagyon mély volt a viz,nem értek le a lábaim és annak ellenére hogy tudok úszni elmerültem a viz alá és féltem hogy megfulladok majd az anyám kihuzott és levegő után kapkodtam. Többször is elmerültem és anyám próbálta úgy tartani a fejemet hogy az orrom meg a szám legyen kint a vizből hogy kapjak levegőt. Ebből én arra tudnák következtetni hogy valami problémám lesz és az anyám segit nekem. De én nem vagyok 1 problémás gyerek,inkább a testvéremmel vannak most a gondok,folyton veszekszik mindenkivel. Miután reggel felkeltem össze is vesztem a tesómmal elég csúnyán,pedig én csak megmondtam neki a véleményemet amit régóta el akartam neki mondani csak soha nem halgatott meg. Most kivan rám bukva. Talán valami köze van ennek az álomnak a veszekedéshez? A nővérem folyton cseszegeti az anyámat igazságtalanul ezért vesztem vele össze.

2013. aug. 1. 23:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Jelentheti, hogy egy váratlan dologgal fogsz szembesülni!

Olyannal, amire nem is gondoltál volna soha.

Anyukád jelentős szerepet fog játszani ebben a dologban.

2013. aug. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ismeretei szerint (azt hiszem a jungi pszichologia alapjan) az alom nem "josol" - de ha pl. nagyon elhiszed, elvarod a bekövetkeztet, akkor bekövetkezhet, mivel igy alltal hozza.

Alt. arrol almodunk, amiröl sokat gondolkodunk, feladatok, amik foglalkoztatnak bennünket, es ezen belül leginkabb az elalvas elötti gondolatok. Az elme pedig "kombinal", kiszinezi egy törtenette, ebben a fantazianak nincs hatara. Az alomelemzesnel az a lenyeges, hogy milyen erzest okozott ez almodban, ez adja az elemzes fonalat, es az alom ertelmet.


Ezek alapjan en ugy gondolom, az almod jelentese: anyadtol függö kapcsolatban vagy, tehat meg gyerek, ö anyakent tamogat teged (teljesen normalisan, ahogy egy anya a gyereket). Ezekböl gondolom: "anyám kihuzott", " anyám próbálta úgy tartani a fejemet hogy...", es a gyerek-szülö függöseg miatt voltal pont vele es nem egyedül a vizben. A vizben lenni jelentheti az "elet vizet", önmagaban az eletet, tehat azt, hogy megszülettel erre a vilagra, ahogy mar az anyamehben is folyadekban lebegünk. A mely viz a feladatok az eletben, a felelmek pedig az ehhez kapcsolodo erzeseid, anyukad pedig szülökent "fogja a kezed". De ezek az almod ELÖTTI törtenesek, erzelmeid visszatükrözödesei es nem josolnak semmit. Sztem nincs köze a növered ügyeihez, hacsak nem annyiban, hogy az ezzel kapcsolatos kommunikacio is egy feladat neked (vele, anyukaddal beszelni ezekröl).

2013. aug. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!