Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok ilyeneket?...

Miért álmodok ilyeneket? Jelent ez valamit?

Figyelt kérdés
Szörnyű rémálmaim vannak amióta az eszemet tudom..életem egyik első álma az volt,hogy volt egy nővérem (nincs testvérem),akinek levágta a fejét egy ventilátor D: Aztán jöttek a különböző szörnyűségek úgymint: rágyújtottam a házat egy csomó idegenre (éreztem az égett hús szagát,sírva ébredtem),kivéreztettem a családtagjaimat,nagyapámat lefejezték egy akasztófa mellett,megöltem a háziállatokat stb. Gyakran sétálok olyan utcákon ahol hullák hevernek,de nem félek.A legutóbbi álmaiban feltűnt egy elegánsan öltözött (a létező legmodernebb öltöny+nyakkendő makulátlan állapotban még azután is, hogy végigkergetett a fél városon) férfi(? nem tudom,ember-e egyáltalán D:) vagy mi a szösz.Először üldözött én pedig menekültem..este volt és én elbújtam egy oldalára fordult konténerben a bokrok között.De megtalált,és azóta néha visszajön..megölel és azt mondja, hogy Ő majd megvéd.Elvitt egy régi házba,ami nagyon szép antik bútorokkal volt tele.Aztán megkért,hogy öljek meg egyet az udvaron játszó gyerekek közül,mert látni akarja hogyan ölök.Megtettem és azt mondta büszke rám,utána elvitt a családjához akik ordítoztak vele, engem meg szét akartak tépni(és nem volt arcuk),de ez az izé megvédett..Ez kezd eléggé hátborzongató lenni.

#halál #álom #vér #félelem #gyilkosság #démon szerű izé #ami embernek néz ki #de tudom hogy nem az
2013. aug. 5. 23:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem állok drogok,gyógyszerek,alkohol befolyása alatt,még mielőtt valaki rákérdez..17 éves vagyok,14 éve vannak rémálmaim.Nincs olyan este,hogy ne álmodnék ilyeneket.
2013. aug. 5. 23:38
 2/5 anonim válasza:
Én azt javaslom,hogy tedd át az ágyad másik helyre.Én nem hiszek semmi ilyen ezotériás dologban,de nekem is évekig volt minden este rémálmom.Egyszer áthelyeztem az ágyam a szobám másik oldalára és elmúltak a rémálmaim.Mondjuk mikor mi odaköltöztünk a házba,azelőtt lett ott egy ember öngyilkos és lehet "gonosz szellemek" miatt voltak rémálmaim.Bár mégegszer mondom,hogy nemnagyon hiszek az ilyen dolgokban,de egy próbát megér.
2013. aug. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

uhh és én még azt hittem, az meredek, hogy folyton azt álmodom hogy belezuhanok egy wc-csészébe és feneketlen kúttá válik én meg csak esek és esek :D

ne foglalkozz vele, csak az agyad így dolgozza fel a látottakat/hallottakat.

2013. aug. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elég nehéz nem foglalkozni vele,ha minden este különböző módokon mészárolok le mindenféle emberkéket. XD De majd megpróbálom..már az is oké lenne,ha nem halna meg senki.Az ijesztő környezettel még elbírok.
2013. aug. 6. 12:54
 5/5 anonim válasza:
én is egy cosmó ideig rosszakat álmodtam :D aztán egy nap meguntam, hogy minden éjjel a fejemben olyan képek vannak hogy meghal a nővérem meg mindenki, és utánanéztem mit tehetnék ez ellen :D nagyon fura dolgok derültek ki, hogy mi befolyásolja az álmaidat, az alvásodat. az volt az első próbálkozásom, hogy este leültem az ágyamra néma csendben, és elmondtam magamban nagyon sokszor, hogy ma este nem fogok rosszat álmodni, jól fogok aludni, stb. na, hát ez egyszer vált be, de akkor meg az volt a gond, hogy az éjszaka közepén felébredtem és konstatáltam, hogy én semmit nem álmodtam :D aztán jött a nyár, és én elmentem nyaralni, addig anyáék kitalálták, hogy átrendezik a szobámat, meg átfestik. addig világoszöld színe volt a falamnak, akkor átfestették vadszilvára, vagy nemtudom :D de nagyon élénk volt. na hát abban el tudtam aludni, de akkor meg az volt a gond (később utána néztem) hogy anyáék az ágyamat úgy tették, hogy háttal aludtam az ajtónak, és elvileg az is rossz álmokat okozhat, hogyha konkrétan nincs a látókörödben az ajtó :D akkor áttettem a párnámat a másik oldalára az ágyamnak, így láttam az ajtót :D de ígyse tudtam elaludni. aztán kicsit később beszélgettem a 22 éves unokatesómmal, hogy miért álmodok állandóan rosszat, kialvatlan vagyok, stb. és azt mondta, hogy neki is volt ilyen, de utána olvasott és elvileg az volt a gond, hogy háton aludtam eddig. imádok háton aludni, de komolyan, ha háton alszok állandóan rossz álmaim vannak :D a néphiedelmek szerint azért van ez, mert ha háton alszol, akkor a mellkasod szabad, és ekkor következik be a "lidércnyomás", vagyis hogy a lidérc ráül a mellkasodra vagy nemtudom :D mindegy, nekem bejött, hogy hason aludtam. lehet, hogy csak pszichés dolog, hogy ezt mondták és elhittem, nem tudom :D de mostmár az ajtómmal szemben alszok, hason, és a szobám színe mályva. és nagyon jól alszok.
2013. okt. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!