Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Az éjjel azt álmodtam, hogy a Jonas Brothers villában vagyok egy tengerparton, de nem én vagyok, hanem a Vámpírnaplókból egy csaj. De az a csaj egyik vn.-szereplőre sem hasonlított, és nem tudtam, hogy ki az, csak azt, hogy onnan való. Ő volt én. És ott voltam a Jonas tesókkal, csak más volt a nevük, de tudtam, hogy kik ők. És akkor kiúsztunk az óceán közepébe, nem lehetett már látni a partot, mindenféle felszerelés nélkül, meg csónak nélkül úsztunk, és el se fáradtunk. De nem csak szimplán úsztunk, olyan volt, mint egy aquapark (nem tom h kell leírnixd). voltak ilyen csúszdák, meg csövek, és közben végig ment valami zene, olyan montázsféleség volt ez az egész. Nevetgéltünk, tök jól éreztük magunkat, és odaértünk a H2O c. sorozatban lévő Mékó (szintén nem tom hogy kell leírni) szigethez. Azonban itt épletek voltak, legalábbis egy. Egy hatalmas, nagyon magas üres szoba, aminek a plafonján cseppkövek voltak, de máshol nem. Hatalmas ablakai volt, ami szép panorámát nyújtott. Akkor az a csaj (én) átalakult Elenává (TVD) és ott termett mellette Bonnie. Nem az volt a lényeg, hogy ők azok, csak úgy néztek ki, de nem azok voltak. Én voltam Elena. Bonnie azt mondta, hogy szerinte ez a terem a magányosságot fejezi ki, meg még ilyen filózófusos szövegeket nyögött be. A terem túlsó végén volt egy lépcső, oda lementünk 3-an, mert a Jonas brotherbő már csak Kevin mert velünk jönni, a többiek hazamentek, mert valamitől féltek. Mi lementünk, és ott találtunk egy idegen nőt. Megkérdeztük tőle: A többiek elmentek? Azt mondta elment mindenki, és ezzel ő is köddé vált. Kijelentettem, hogy mi 3-an ott alszunk. Amikor leértünk, egy titkos barlangba jutottunk, egy medencével, ahogy a H2O-ban is, de máshogy nézett ki. (Amúgy csak néhány lépcsőfok volt lefele, ez egy másik szoba volt inkább.) Még ott ki volt alakítva egy másik lépcső, ami felfele vezetett, de az nem derült ki hova. Én mondtam Bonnie-nak, hogy Kevin is itt aszik velünk a barlangban, vagyis rájön a titokra. A titok a sellők voltak, de mi nem voltunk sellők, nem is beszéltünk soha sellővel, de mi akkor is mondtuk, hogy rájön a titokra. (Éppen telihold volt, és tudni illik a H2O-ban akkor lehet sellővé változni.) Amikor elkezdett bugyborogni a víz, ott termett Klaus (szintén Vámpírnaplókból) és felirányította a lépcsőn a hibridjeit, ő lent maradt még pár másodpercig, és ijesztő tekintettel ránk nézett, és utána ő is felment. Ennyi.

Kérdések:

-Miért álmodok a H2O-ról és a Jonas Brother-ről, ha nem

is nagyon szeretem azokat, meg amúgy is hónapok óta nem is hallottam róluk?

-Miért álmodtam már régebben is (pár hete) a Jonas brothers-ről? NEM IS VAGYOK RAJONGÓ!!

A vámpírnaplókos részeket megértem, mert őket imádom. De mi közük a sellőkhöz? Nem értek semmit...



2013. aug. 6. 21:54
 1/6 anonim válasza:
A h2o onnan is jöhet hogy benne van ugye "rebekah" és "haley"vagy ki, a jonas brothers-ről fogalmam sincs
2013. aug. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igaz, onnan is jöhet.. :/ akkor is elég furcsa. hogy lehet ilyen hülyeségeket álmodni? :D
2013. aug. 6. 22:29
 3/6 anonim válasza:
Túl sok tv-t nézel
2013. aug. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De a Jonas Brothers nem is tv-műsor :D a többiről igazad lehet
2013. aug. 7. 20:27
 5/6 anonim válasza:
Azt meg túlságosan sokat hallgattod és mondom ezt úgy Vámpírnaplók és Jonas Brothers Fan vagyok fiú létemre.
2013. aug. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyszer se halgattam Jonas Brothers-t. csak a disney chnnel-en láttam őket. :) Na de mindegy.. xd kösz a válaszokat
2013. aug. 8. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!