Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés
Nem most álmodtam,elég régen.Az volt a lényege,hogy egy napig teljesen világos volt,nem ment le a nap,másnap pedig egész nap sötét.Mindenki elkezdett elmélkedni,hogy ez világvége,meg minden,és létrejött egy ilyen érdekszervezet,akik azt híresztelték,hogy jön a világvége,de ők biztonságos helyre viszik azt,aki velük megy,de közben rabszolgatáborokba vitték őket dolgozni.De nagyon sok hiszékeny ember bedőlt nekik,ők pedig buszokkal jöttek az emberekért.Sajnos nagymamám is elhitte a dolgot és velük akart menni.Pont az ő házukban voltunk,és az utcájukban már ott állt a busz.Én próbáltam meggyőzni,hogy ne tegye,de ő mégis felszállt a buszra.Sírva könyörögtem neki,hogy ez csak átverés,és jöjjön vissza,de ekkor felébredtem.Az az érdekes,hogy mikor ezt álmodtam,még szó se volt világvégéről,meg semmi.
2013. aug. 7. 10:11
 1/2 anonim válasza:

Talán azt jelenti hogy ebből az álomból jó film lenne!

Én tuti megnézném!

2013. aug. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet,többen is mondták,hogy írjam le,amiket álmodok,mert jó sztori lenne belőlük.
2013. aug. 7. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!