Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent? Nem rég meghalt...

Trauboy kérdése:

Mit jelent? Nem rég meghalt egy pap, akit nagyon sajnáltam, most meg azt álmodtam, hogy megölelt engem?

Figyelt kérdés

2013. aug. 7. 14:39
 1/3 anonim válasza:
0%
Semmit. Csak beképzeled magadnak, ugy mint többi ostoba embertársunk, hogy ez meg az létezik...
2013. aug. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zsoltihaver ***** válasza:
62%
Pedofil a pap
2013. aug. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Gondolatom szerint azt, hogy ne sajnáld, jó helyen van. :o) Én is álmondtam édesanyámmal egyszer egy hasonlót. Álmomban kerestem, zaklatottan haza akartam vinni. HOsszas keresgélés után egy kerteshézikó előtt találtam rá. Üldögélt békésen....megfogtam a karját, és húzni kezdtem, hogy jöjjön, és egyáltalán.... akkor megölelt, és azt mondta: már haza jöttem fiam. :o) Akkormegnyugodtam, és el tudtam engedni . :o)

Kívánok neked békét a pappal kapcsolatban.:o)

A beteg hozászólásokkal pedig ne törődj. :o)

2013. aug. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!