Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ilyet, és mit...

Miért álmodtam ilyet, és mit jelent?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy újra általános iskolás vagyok, de úgy nézek ki, mint most, és annyit tudok és úgy is viselkedek, viszont alacsonyabb vagyok, és fiatalabb, és ugyanazok az osztálytársak vettek körül. A lényeg az igazából, hogy bejöttem 3 csajnak - akik a valóságban undorodtak tőlem :D - és ők ugyanúgy néztek ki, mint régen, meg ilyen "kislányszerelmet" éreztek, nem olyanok voltak az érzéseik, mint most, de én valamiért mégis "felnőttként" tetszettem meg nekik.

2013. aug. 10. 18:36
 1/3 A kérdező kommentje:
ui: a környezet olyan volt, mint akkor, ami az én álmaimban nem megszokott
2013. aug. 10. 18:37
 2/3 anonim ***** válasza:
Iskolában lenni szerencsét jegyez, a három lány három lehetőséget, a szokatlan környezet pedig esetleges változást a döntésed nyomán.
2013. aug. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon fontos lenne, ha rossz döntést hozok, akkor a változás pozitív v negatív? (aki a választ írta, mintha a fejembe látna :O valóban van 3 "lehetőségem", eddig persze nem nagyon hittem az ilyen dolgokban, de a pszichológiai oldala biztos valóságos)
2013. aug. 16. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!