Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ennek az álmomnak mi mondaniva...

Ennek az álmomnak mi mondanivaloja van? Vagy semmi?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy a nővérem hasába szurt egy villát közben anyukánk mondta neki hogy ha bármi baj van szolj segitünk. utána nővérem elment valahova.. ennyire emlékszek. van jelentősége?

2013. aug. 17. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Semmi különös...

..csak annyi, hogy hülye vagy.

2013. aug. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van. Lehet valami háttérben lappangó eseménnyel kapcsolatos dolog is. De az is hogy csak neked valamilyen félelmed jött elő. Én inkább az elsőre tippelek. De akár az is hogy valamilyen múltbéli nővéreddel kapcsolatos dolog így jött elő szimbolikusan.
2013. aug. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van egy két gond a nővéremmel igy akkor azért álmodhattam.
2013. aug. 18. 13:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez az is lehet hogy ő magának árt a viselkedésével és vannak problémái, de nem hagyja hogy segítsen neki anyukátok (vagy akár más).. ennek ezer oka lehet, nem feltétlenül kell elítélni emiatt.

Biztos ő is helyre jön érzelmileg előbb vagy utóbb, de egy két kört még le kell futnia..

2013. aug. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nezd meg az alomfejto konyvben :)
2013. aug. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!