Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Szóval úgy kezdődött az álom, hogy egy hatalmas szikla tetején állok, ingem felső három gombja kikapcsolva. Leugrottam, csak zuhantam a végtelen mélységbe majd 4 bagoly végtagjaim elkapva egy gyönyörű örökzöld erdőn keresztül repített, egyenesen egy kúthoz. Abba beleugrottunk, majd egy éneklő szakállas férfi ült a hátamra aki velünk folytatta az utat. A kút egy faoduvá alakult át amiből kirepülve minden növény virágzásnak indult, az összes rózsa kinyitotta szirmát. Háttérben két medve állt kétlábra és nézett minket. Ezt követően egyenesen a napnak vettük az irányt, csak repültünk a nagy izzó égitest felé a többi bolygót nem érintve majd a napba beledobtuk a hátamon lévő éneklő férfit. Aztán a nap átalakult és egy kocsiban ébredtem fel.

2013. aug. 18. 22:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Jó sz@rt találtál ki...


Kicsit dolgozz még az ügyön..

2013. aug. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!