Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom meg, hogy vége...

Miért álmodom meg, hogy vége lesz a kapcsolatnak?!

Figyelt kérdés
Eddig összesen volt 4 kapcsolatom, és mind a négy alkalommal előre megálmodtam, hogy valami elromlik. Rá egy nappal mindszer el is romlott valami. A partner eldobott mindegyik alkalommal, pedig előző nap még semmi baj nem volt, sőt! Nagyon idegesítő, hogy eddig mindig ez volt. 16L Előre tudom mikor romlik el mminden. Nem vagyok médium. Egyszerűen szerencsétlen. :(

2013. aug. 17. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Pfff...


Azért van vége, mert még csak 16 vagy... kis tinilány.


Csak arra kellesz a fiúknak... nekem is csak arra kellenél, mert más nem nagyon lehet csinálni egy kamaszlánnyal.. csak d*gni... mert egy normális/komoly kapcsolathoz még túl fiatal és éretlen vagy.

2013. aug. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

16 évesen 4 kapcsolat, hú de öreg vagyok. Mi akkoriban, még az első csókra készültünk.


Hát vagy szerencsés, mert legalább tudod előre...

2013. aug. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ehhez most hogy jön pl a dugás téma? Csak arra céloztam, hogy eddig 100%-ban bejöttek a rémálmok. Relax. :D

De ha valaki nem értené: nem azt kérdeztem, hogy "Miért van vége a kapcsolatoknak?"

Hanem azt, hogy Miért álmodom meg előre?! De ez egyeskének túl magas... -_-

2013. aug. 17. 23:29
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy már előző nap/héten is voltak jelek hogy gond van amiket vagy nem értettél vagy elnéztél felettük mert nem akartad hogy igazak legyenek, de a tudatalattid vette az adást és az álmokkal próbálta a tudtodra adni.

Erre csak az a megoldás ha jobban megismered a másikat mielőtt komolyabb kapcsolatba kezdtek, hogy ha intő jelek vannak azokat te is lásd.

(többiek onnan vették a szex témát hogy "partner"-nek hívtad mert a szexpartnert szokták így rövidíteni, ha a jövőben azt írod hogy párom/barátom nem fognak belédkötni)

2013. aug. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!