Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Almomban az volt a dilemmam,...

Almomban az volt a dilemmam, hogy most almodom-e vagy nem. Ebren vagyok-e, vagy alomtudatban?

Figyelt kérdés

Tehat: almodtam (hogy mit, az lenyegtelen) es folebredeskor arra emlekszem, hogy nem tudtam eldonteni, hogy ami velem tortenik, az most az almomban tortenik-e vagy a valosagban.


Amugy naponta foglalkozom tudatossaggal, tudatszintekkel meditalok, stb.



2013. aug. 18. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
És mi a kérdés?
2013. aug. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdés volt,röviden leírtad mi volt veled reggel,de én sem értem mit akarsz megtudni.
2013. aug. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Lucid-dreaming eber-alom szempontjabol nezve mire vall ez ?

Reszben tudatos voltam almomban ?

(Ugye, normalis alom kozben nem tudjuk, hogy eppen almodunk, csak miutan folebrededunk, akkor jovunk ra, hogy mindez csupan alom volt amit alvas kozben ateltunk.)

2013. aug. 18. 23:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden reggel így járok a csörgőórámmal :))). Olyan mélyen alszok, hogy akármennyire erősen is kolompol az óra a fülem mellett, akkor is kb. negyed órát csörög egyfolytában, mert közben azt hiszem, hogy az álmomban csörög valami :))).
2013. aug. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!