Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?...

Mit jelenthet az álmom? (démont idéztem)

Figyelt kérdés

Tegnap azt álmodtam, hogy ördögöt űzök, de utóbb így átgondolva (már amennyire emlékszem belőle) inkább egy idézésnek tűnik. Először is soha nem idéztem meg semmit és soha nem is tervezem! Azonban még is azt álmodtam, hogy egy kismalacot megöltem (hirtelen vörösre változott a színe) és egy tőrrel, füstölővel (azt hiszem tömjén volt) a kezemben gyertyát gyújtottam, majd latinul kezdtem el beszélni. Sajnos csak annyira emlékszem a szövegből magyarra fordítva hogy "a szabályt ön diktálja".

Ezután nem tudom mi történt, mert nem emlékszem rá, de nagyon nyomasztó volt.

Régebben próbáltak már kapcsolatba lépni velem különböző entitások, egy asztrállény folyton követ, időről időre feltűnik, de miután legutóbb elküldtem és levédtem a házunkat, nem jelentkezett. Bár nem hiszem hogy ezzel kapcsolatban állna.

Kérem, akik túlzottan szkeptikusak a témában, ne válaszoljanak, vagy fejtsék ki a véleményüket, köszönöm.


2013. aug. 20. 10:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem azt jelenti, hogy magadnak vonzottad be a rosszat valamivel

Az asztrális lénnyel kapcsolatban:hónaponta újítsd meg a levédést, és csinálj tértisztítást!

Részletekért írj priviben!

2013. aug. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!