Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen Démont érdemes megidézn...

The Lizah Reloading kérdése:

Milyen Démont érdemes megidézni elsőnek, egy kezdő Papnőnek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem életem egy fontos új szakaszába lépett. Már az okkultizmus csínyát-bínyát megismertem, igaz, hogy csupán autódidaktaként (mivel nem találtam olyan csoportot amit vezethetnék), de így is magaménak tudhatom a mágikus ismeretek fortélyait.


Most a cél az, hogy kezdetnek megidézzek egy olyan Démont, akin elsajátíthatom az asztrállényeken való uralkodást és aki segít a hétköznapokon átsegíteni.


Még nem idéztem meg Démont, csupán alacsony szintű asztrállényt.


Akinek átjött a kérdés mondanivalója és képesek spirituális tapasztalataik által segíteni azok kérem osszák meg tudásukat itt, aki szégyenlős lehet privit is írni. Köszönöm ! :-)



2013. júl. 23. 10:52
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
89%
Komolyan azt hiszed erre fogsz kapni normális választ?
2013. júl. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
84%
Az értelem rózsaszínű démonát.
2013. júl. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
72%
A Mailer-daemont ajánlom elsőnek. Épp az imént idéztem egy túlméretezett fájllal. Nagyon hercig démon. Elsőnek mindenképp jó.
2013. júl. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
83%

Papnő, beszarok a röhögéstől...

Ez azt jelenti, hogy ilyen kis sötét bezárkózott izé vagy, hogy szűz maradsz egész életedre?

2013. júl. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim válasza:
88%

Attolfugg milyen faj vagy, ha mondjuk troll vagy ork, akkor nyugodtan kerdezz meg egy bloodelfet ,hogy mit ajanl. Ha meg human, vagy gnome akkor a nightelfekhez vagy egy erosebb magasabbszintu gnome varazslohoz. Ne feledd kitalentolni amit a trainernel megtanulsz! Ha megvan, menj ki nyugodtan es nyomj le egy varazslo vs varazslo harcot, arra figyelj ,hogy hasonlo tudasu legyen, mint Te.


udv. lvl 90 gnome varazslo.

2013. júl. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim válasza:
81%
Papnő.. az drága.... egy papnő nem tesz fel ide kérdéseket.
2013. júl. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
Idézd meg az elveszett(vagy talán sohasem létezett?) értelmed...
2013. júl. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:

Egy water elementalt próbálj meg

Én már 80-as szintű Paladin vagyok,nekem az semmi :D

2013. júl. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
2013. júl. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
72%

victor charont olvastál, és sok volt????

emésztgesd még egy kicsit, itt nem hinném h érdemben vmiféle választ is kapsz, ami segítene ebben.

2013. júl. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!