Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent? Van egy barátnöm...

Mit jelent? Van egy barátnöm nagyon rossz paszban van mostanában rosszakat álmodik meg ienek szerentettek ez az álom mit jelent? Ezt mondta ezt álmodta

Figyelt kérdés
-*és ezután álmodtam azt, hogy az öccse a telefonban mondta nekem, hogy szívem ezt mit jelent? Normális választ köszi és nagyon fontos!
2011. márc. 21. 16:17
 1/4 anonim válasza:
fogalmazd meg jobban,én ebből semmit nem értek,talán inkább az álomfejtés témakörhöz tedd.
2011. márc. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkiröl álmodott az volt a pasija anno és ö még szereti és ieneket álmodik róla:S
2011. márc. 21. 16:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Elveszítette az önmagába vetett hitét, ezért vissza vágyik egy olyan időszakba, amikor boldog volt.

Segíteni úgy tudsz neki, ha elrángatod mindenféle programra, buliba és nem hagyod otthon ülni, mert az csak ront a rossz hangulaton.

2011. márc. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bretso ***** válasza:
Úgy tudsz rajta segíteni, ha megtanulsz írni, mert a makogásodból ő sem tudja kihámozni a segítő szavakat.
2011. márc. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!