Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok rosszakat?

Miért álmodok rosszakat?

Figyelt kérdés

Utoljára kiskoromban álmodtam rosszat, viszont az utóbbi hónapokban újra és újra előfordul hogy rosszat álmodok :( Általában mindig küzdök, verekszek egy rosszat akaró emberrel vagy (és ez szerencsére csak kétszer fordult elő) nagyon sok halottat látok.

Miért? Nem vagyok egy stresszes időszakban, két hónapja államvizsgáztam és még nincs munkám.

Köszi annak aki tud segíteni.


2012. ápr. 20. 07:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nemrég én is így voltam. folyton veszekedést, kiabálást hallottam álmomban, néha felriadtam arra, hogy valaki rám üvölt. Rájöttem, hogy önmagammal veszekszem. Attól, hogy a felszínen nem érzel stresszet, lehetnek dolgok, amik nyugtalanítanak. Tisztázd magadban a kétségeidet és igyekezz listába szedni a megoldatlan dolgokat, kérdéseket. ha nem is sikerül mindent megoldani, (mert nem is lehet egyszerre) de legalább tűzd ki célul.
2012. ápr. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A félelem hozza. Neked kell kitalálni, milyen félelem lappang benned.
2012. ápr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy megérintett a létbizonytalanság. Elugrottál az ugródeszkáról, de nem tudod, hol fogsz landolni.


Csak egyet mondhatok minden észvesztő gond ellen: bízd magad Istenre. Vagy ha abban nem hiszel, akkor az Univerzumra, vagy az angyalokra. Minden jót köszönj meg, és folyton az mondd: Minden úgy történik, ahogy történnie kell. Ettől megnyugodhatsz. És akkor megszünnek a rémálmok.

2012. ápr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!