Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon furcsa álmom volt, kb...

Nagyon furcsa álmom volt, kb mint egy katasztrófafilm. Mit jelenthet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval azt álmodtam, hogy egy ismeretlen férfi feldob egy égő gyufát és az eltűnik, majd hirtelen tűzgolyók kezdenek záporozni az égből. Nem olyan nagyok, de nagyon sűrűn jönnek. Egy városban vagyok és mindenki sikítozik és rohan, én is ezt teszem, viszont álmomban egy néger riporternő vagyok, aki tudósít a helyzetről. Tudom, hogy elég összevisszaság, de ez mit jelenthet? Nem néztem semmi ilyen filmet, semmi ilyesmi könyvet nem olvastam.
2013. aug. 26. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
Négerré változol és tudósítani fogsz az apokalipszisről!
2013. aug. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csel 2,17

És lészen az utolsó napokban, ezt mondja az Isten, kitöltök az én Lelkemből minden testre: és prófétálnak a ti fiaitok és leányaitok, és a ti ifjaitok látásokat látnak, és a ti véneitek álmokat álmodnak.

2013. aug. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!