Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az az álom...

Mit jelenthet az az álom melyben megcsalt a párom?

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 14:19
 1/5 anonim válasza:
én azt hallottam hogy az ellentétét, azzal sokáig együtt lesztek. én amikor azt álmodtam hogy meghaltam , utánna olvastam és azt írta hogy egészséges élet sokáig.. :)))
2013. aug. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is mindig álmodtam ilyet, minden kapcsolatomban, de nem vettem észre, hogy bármit előrejelzett volna. :) Nem voltam féltékeny, meg sem csaltak, mégis előfordult ilyen álom.
2013. aug. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Leginkább azt jelenti, hogy eljátszottál a gondolattal, hogy milyen rossz lenne. Vagy esetleg megtetszett valaki neked a párodon kívül, és lelkiismeret furdalásod lett tőle.
2013. aug. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszek az ezotériában, de hiszek az álmok jelentésében. az álmok a tudatalatti és tudatos dolgokat egyaránt feldolgozza.

Én is szoktam ilyet álmodni, talán azért, mert rettegek attól, hogy megcsal, és igen féltékeny is vagyok.


(Off: én rendszerint álmodok II. Erzsébet királynővel :D Na erre varrjatok gombot!)

2013. aug. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ment a zöldkéz!!
2013. aug. 30. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!