Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon ciki! Ilyen lehetséges?...

Nagyon ciki! Ilyen lehetséges? Álom és bepisilés. Miért?

Figyelt kérdés

Ma éjjel történt az eset és bevallom, kicsit megijedtem. Légyszi csak normális válaszokat adjatok!


Leszögezem, hogy nincs semmilyen hasonló betegségem (inkontencia) és nagyon fiatal vagyok, soha de tényleg nem fordult elő velem hasonló.


Azt álmodtam, de úgy éreztem, már közel állok a felébredéshez, hogy ülök a wc-n és pisilek, miközben beszélgetek a volt osztálytársammal (innét tudom, hogy biztosan álmodtam). Erre amikor felébredtem, tényleg be voltam pisilve! Gondolom, akkor történt, amikor álmodtam...


Mi a magyarázat erre? Mit "csinált" az agyam?



2013. aug. 29. 09:13
 1/8 A kérdező kommentje:
Nincsenek rémálmaim se, hogy élnék. Esetleg az játszhat, hoy kicsit megfáztam? :D
2013. aug. 29. 09:15
 2/8 A kérdező kommentje:
* félnék
2013. aug. 29. 09:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Lol, én egyszer sok teát ittam lefekvés előtt és becsurgattam. Pedig fiatal vagyok én is :D Azóta nem is fordult elő. Alvás közben az izmok ellazultak és nem érzékelte a tested az ingert. Ehhez még hozzájött az, hogy olyat is álmodtál.
2013. aug. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy nagyon ki vagy merülve? ... és a szervezeted védekezésképpen - merthogy pisilned kellett, de nem keltél fel - egy álommal rávett, hogy megtörténjen a dolog ... ez nem betegség, előfordulhat
2013. aug. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Egyszer velem is előfordul pont ahogy most veled.

15 lehettem talán

2013. aug. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Itt inkább arrol van szo, hogy bepisiltél és az agyad hozzáadott egy mesét. Most azt érdemes tenned, hogy esténként határozd el, ha ilyen álmod lesz, azonnal ki kell ugranod az ágybol.
2013. aug. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Anyu, álmomban mindig megjelenik egy gonosz manó. Azt mondja, "most pisilünk!" és reggelre bepisilek."


"Ha legközelebb ilyet álmodsz, mondd azt neki, hogy "most nem pisilünk!"".


Jön az álom...


"Most pisilünk!"

"Most nem pisilünk!"

"Igazad van! Most nem pisilünk, most kakilunk!"

2013. aug. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

hány éves vagy ?

nem tudom mi lehet de ha gondolod írj privibe :)

2013. aug. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!