Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » S. O. S! Állandóan tudom...

S. O. S! Állandóan tudom álmomban, hogy csak álmodom, és így nem olyan jó. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nem élvezem az egészet mert különben imádok álmodni, de így nem jön be a dolog. Sosem gyakoroltam ezt, de végig tudom, hogy álmodok..

Mitől lehet? Mit tehetek ellene?


2013. szept. 4. 21:14
 1/5 anonim válasza:

Nem vagy elég kipihent szerintem, vagy túl sokat alszol.

Mellesleg, ha tudod, hogy álmodsz, akkor képes vagy irányítani az álmod, ami egyáltalán nem nehéz, és azt meg nem lehet, nem élvezni :D Abban biztos vagyok.

2013. szept. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem van olyan is, amikor az ember tudja, hogy csak álom, de nem tud irányítani. olyan, mint amikor egy filmet néz. ott is tudja, hogy csak film, de nem változtathat.
2013. szept. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nekem még nem volt olyan, hogy ne tudtam volna irányítani, esetleg nem akartam, és meg sem próbáltam. Körülbelül 10 éves lehettem, amikor az első "irányított álmom" sikerült. Mit ne mondjak, szerintem az egyik legjobb érzés. Egy olyan "világban" élni, ahol bármit megtehetsz.


Első voltam

2013. szept. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sokaknak nagyon sokat kell gyakorolni ahhoz, hogy ezt elérjék. Örülj neki inkább, álmaidban bármi elérhetsz ;)
2013. szept. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a fontosabb, élénk álmokat nem lehet irányitani, ösztönösen hagyjuk had történjen ami kell... jelentős vagy dicső álomképeket se tudsz megidézni, csak játszani és mászkálni lehet, de végső soron az uncsi, és rossz is kisülhet belöle.. álomirányitás az semmi extra, egy nagy sokatmondó álom sokkal többet ér.

A kérdésedre a válasz az hogy állj le kicsit az önfigyeléssel, ébren is álomban is engedd el magad és csak sodródj, és hamar elveszted a tudatod és pihenhetsz nyugisan, légy lazább :)

2013. szept. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!