Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal állandóan veszeks...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal állandóan veszekszünk a pia miatt, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

24 éves, 16 éves kora óta jár el a haverjaival inni. Mi 4 éve vagyunk együtt, de minden héten legalább 1x muszájnak érzi hogy bemenjen és berúgjon, mert sajnos nem 1-2 pohár sörről van szó. Régebben nem volt ez baj, sokszor volt hogy vele mentem és a társaságával és jól megvoltunk. De mára már nagyon elkeserítő a helyzet. A társaságból is csak 1 srác maradt akit állandóan nyaggat hogy menjenek inni. De ha iszik a barátom akkor mindig nagyon bunkó és flegma velem. Sokszor volt már olyan is hogy szakított velem, másnap meg nem emlékezett rá hogy ő ilyet mondott volna. Megbeszéltem vele hogy csökkentsük ezt a rendszeres bejárkálást és inkább együtt csináljunk valami programot. Rábólintott és megígérte hogy így lesz. De megint kezd visszaesni. A múlt héten én is mentem vele, akkor volt ilyen szabadtéri koncert, mire ő elkezdett féltékenykedni amiért néztem hogy gitározik egy srác és megkérdezte hogy bejön-e. Én nem értettem tisztán a hangzavartól és azt hittem a zenére érti, így azt feleltem hogy lehet. Erre rákezdett hogy én mekkora k-rva vagyok meg miegymás hogy csorgatom rá a nyálam. Nagyon összekaptunk. Aztán most telefonált nekem hogy ő hétvégén megy a haverjával, tetszik vagy sem. Hivatkoztam arra hogy megígérte hogy nem jár be sokat, meg a múlt héten is ott volt hajnalig, kicsit pihentessen. Erre nekem esett hogy ez nem kérdés volt, hanem kijelentés, meg nem 50 éves ő hogy befásuljon, én meg nem parancsolok neki úgyhogy vagy tetszik vagy lehet keresni mást. Elég elkényeztetett amúgy is.


Nem tudom mit tegyek. Szakítani nem akarok mert ettől eltekintve rendben van a kapcsolatunk, szeretem és ragaszkodok hozzá. De nem tudom mit tehetnék hogy ezt a piálást kezeljem. Vagy tényleg túl szigorú lennék, neki van igaza? Köszi a segítséget előre is!



2013. aug. 1. 10:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Ezen miért kell vitatkozni? Szakítás a legjobb megoldás. Ha ennyi idő alatt nem tudott változni, nem is fog. Kutyából nem lesz szalonna.
2013. aug. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ő változik, vagy ha nem akkor kiartasz mellette amíg bírod, utána meg keresel mást. Az hogy azt mondta hogy kereshetsz mást ha akarsz az csak zsarolás volt, ő lenne legrosszabbul ha találnál valakit, legalábbis erre következtetek a gitáros sztoriból. Talán nem is kell vele szakítanod, lehet hogyha felhoznád azt hogy egy kicsit szüneteltessétek a kapcsolatot mert neked át kell gondolnod az egészet akkor lehet hogy ő is átrendezné a fejében a fontossági sorrendet.
2013. aug. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
hagyd el!
2013. aug. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz vele szakítani, akkor ezt be kell nyelned, amíg vele akarsz maradni. Ha 4 éve ez van, akkor továbbra is ez lesz.. Zsarolhatsz, fenyegethetsz.. Egy időre abbahagyná, de aztán ugyanúgy folytatná. Sajnos ebbe bele kell nyugodni. Nem találkoztam még olyan kapcsolattal, ahol évek múlva 180°-os fordulatot vettek, és az igazság az, hogy még velem sem történt ilyen. Ha van egy sokáig agycsesző tulajdonság, mindig 2 lehetőség van: tűrni vagy elhagyni.
2013. aug. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Igyon egy héten egyszer, nem arról van szó. De ne annyit, hogy annyira ne tudja magát kontrollálni, hogy bunkó veled.
2013. aug. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"Szakítani nem akarok mert ettől eltekintve rendben van a kapcsolatunk"


Ne haragudj, de ez butaság. Olyan, mintha azt mondanád, hogy van egy autód, amiben a motor nem működik, de ettől eltekintve tökéletes. A rossz kapcsolatokban a legtöbbször csak egyvalami rossz nagyon és minden más jó, de ettől még maga a kapcsolat rossz.

2013. aug. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 ASOT ***** válasza:
4-esnek igaza van!
2013. aug. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Az a baj a szünettel hogy ő azt már automatikusan szakításnak veszi, és olyankor nem azon van hogy elgondolkodna, hanem bánatában még többet iszik, napi szinten, meg elkezd cigizni is mellé, nekem meg max az önsajnáltatással jön.


Csak furcsa hogy akik voltak a társaságunkban, ők is inkább egymással töltik el az időt, nem pedig rohannak be piálni. Ez a srác is csak azért megy vele, mert neki nincs senkije. Nem tudom, 8 év nem volt elég ahhoz hogy a részegség minden formáját megtapasztalja? Mert még ha beszélgetni menne be a haverjával azt mondom oké, de nem. Azt mondja hogy neki meló után ez a kikapcsolódás hogy lerészegedhet.


Már az is eszembe jutott hogy ha nélkülem megy be inni, akkor megmondom kerek-perec hogy itt nálam nem aludhat (ő 15 km-re lakik tőlünk, jár busz), mert nem vagyunk szálloda. Rossz lesz nélküle aludnom, de ez így nem oké...

2013. aug. 1. 11:10
 9/17 ASOT ***** válasza:
Nem nem nem ez csak kínlódással járna neked.
2013. aug. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ja, és ha én iszok és becsiccsentek egy kicsit, én mindig bújnék oda hozzá és szeretgetném, erre ő meg flegmán odaszól hogy "na mi van, ilyenkor nagyon tudsz szeretni" meg hasonlók. Meg persze megsértődtem azon hogy lek-rvázott, ezt pedig betudta annak hogy túl részeg voltam, minek iszok ha nem bírom...
2013. aug. 1. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!