Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az igaz, hogy meglehet álmodni...

Az igaz, hogy meglehet álmodni a jövőt? Ha meg igaz, akkor miért nem akadályozza meg?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm ezt állítja, hogy ő mindig a jövőről álmodik és az álma valóban bekövetkezik, de én nem hiszem el.

Mondta, hogy megálmodta, hogy ellopnak tőle valamit és tényleg úgy történt, miért nem tette ellene (általánosságban ) ?


2013. szept. 5. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem igaz, mert olyan nincs, hogy "a jövő". Te és az összes többi cselekvő határozzátok meg, hogy mi fog történni a jövőben.
2013. szept. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen.

ha megálmodod, hogy reggel kakaóscsigát fogsz enni, majd reggel elmész veszel akkor hirtelen bummm és kész a chocapic.

2013. szept. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

nekem már volt olyan hogy megálmodtam előre egy eseményt csak akkor még nem tudtam hogy a jövőbe pillantottam be. Azt álmodtam hogy egy gyerek csoporttal megyünk valahova beszélgetünk az egyik felnőtt kísérővel lemaradunk a csoportól és míg várunk hogy a lámpa zöld legyen addig az figyeljük hogy befordulna a domboldal mögé.

Fél évvel később megtörtént mikor a táborral mentünk csepköbarlangot nézni

2013. szept. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
de bizony létezik ilyen csak nagyon ritka Angliában él egy ember aki nagyon sokat álmodik és le is jegyzi mindig amit álmodott nem minden valós dolog de mindig van benne valami a jövőből
2013. szept. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én megálmodtam, hogy meggyógyul a magyartanárunk, és elkésem a suliból, meg ő is. Úgy is lett. :-/
2013. okt. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Néha én is, pl. kb. fél-háromnegyed éve azt álmodtam (tudom h hülyén hangzik) h egy nyúlnak öltözött ember forgat egy óriásnyilat egy matracbolt előtt, ahol egy perverz fickó fogdossa egy nő seggét.... És erre a GYakornokok c. filmben pont ugyanez van. És nem csak beképzeltem, mert emlékszem, hogy amikor ezt álmodtam utána elmeséltem egy barátnőmnek és együtt jót röhögtünk rajta
2013. okt. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!