Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehet valahogy fejleszteni...

Lehet valahogy fejleszteni ezt a képességemet?

Figyelt kérdés

Ha nevezhetjük annak..

Megálmodok dolgokat. Anno megálmodtam,hogy nagyanyám kórházba kerül, másnap el is vitte a mentő. Megéreztem,hogy anyám rosszul van és kaptam is a telefont,hogy menjek haza,mert elájult.(igaz ez nem álom kategória, de megemlítem)

SOkszor történt már ilyen..

Tegnap egy régi haveromról álmodtam,akivel 3 hónapja nem beszéltem kb. Annyi volt az álmomban,hogy fel fog keresni..és délután rám is írt..a semmiből.

Minden nap álmodok valamit, és ez már a 3. eset a héten, ami megtörtént.

Lehet fejleszteni ezt?


2013. szept. 5. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudom.

De a jósló álmokban én is hiszek.

Talán a TUDATOS ÁLOMMAL (lucid dreaming) lehetséges. :D

Ez az a képesség, mikor épp egy álom közepén vagy és észre veszed hogy ez csak álom. Aztán konkrétan azt csinálsz amit akarsz.

És ezt bárki elsajátíthatja.

keress rá googleban :)

2013. szept. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érdeklődj a titkos tudás tárháza fórumán(tttweb.hu) Ott tudnak tanácsot adni. Ott mindenféle ezotériával foglalkoznak.
2013. szept. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megálmodni nem lehet dolgokat, csak megérezni. Az pedig természetes, hogy közelálló személyekről megérzünk dolgokat, mivel egy láthatatlan kapocs van köztünk.
2013. szept. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 thirtyseven válasza:
A Transzcendentális Meditáció egyszerű mentális technikájának gyakorlása az élet valamennyi területét fejleszti, így a már meglévő és a még fel nem tárt képességek is növekedésnek indulnak.
2013. szept. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia. Odakell figyelni a jo tanacsokra mert mindenkinel mas mast jelent egy egy ez meg az. Magad kell rajoj. Persze attol meg ugyanugy is mukodhet mint masnal bizonyis dolog. Ird le. Reszletesen. Honnan latod meik szogbol lentrol fentrol jobbrol balrol. Kozepen zajlike amit latsz stb stb. Inkabb ezeknek nezz utana hogy mit erdemes leirni. Szagok hideg meleg. Es hogy kb hany ora fele almodod. Ezt minimum 5 evig lekell ird rokton mikor almodsz mert reggelre elfelejted. Nincs az az egyetem ami felerne ezzel a tudassal.
2017. szept. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!