Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Aki ért az álomfejtéshez,...

Aki ért az álomfejtéshez, segítene összerakni a képet?

Figyelt kérdés

Szakítottunk a barátommal, aki viszonylag hamar be is csajozott. Nálam és főleg nála jóval fiatalabb csajjal jött össze.

Többször álmodtam az exemmel a szakítás óta, és valahogy mindig éreztem a lány jelenlétét is az álmokban. Álmomban találkoztunk a sráccal, le akartunk feküdni egymással, de meggondolta magát a csaj miatt. Álmodtam olyat is, hogy kerestem őt, mellette akartam lenni, megfogni a kezét, de került, nem volt ott, elérhetetlen volt. És hasonlók, többnyire erotikus témájú, szenvedélyes álmok.


A napokban először láttam őket együtt. Hát nem tudom, azt a híres nagy szerelmet nem látom rajtuk, amit sokan híresztelnek. Meg se fogták egymás kezét, nem ölelkeznek, semmi. tán csak előttem nem, de nem úgy gondolom, hogy ők ezzel foglalkoznának.

Most ezek után pedig azt álmodtam, ő akar tőlem valamit, de én nem hagyom. Nem jött szóba, képbe a csaj.


Jósoltak nekem a szakítás után, azt mondták nem lesz hosszú kapcsolata az exemnek ezzel a lánnyal.

Most akkor az álmok azt jelzik, hamarosan szakítanak?

Mit jelenthetnek az álmaim?


köszönöm szépen!


2013. szept. 8. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem. Az álmod azt jelzi, hogy reménykedsz és még szereted.


Csak erről van szó...

2013. szept. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valóban. Egyszerűen még nem tetted túl magad rajta, és ez az álmaidban jön elő. :) Az, hogy már nem hagytad magad, már jó jel, kezdesz továbblépni.
2013. szept. 10. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


És az, hogy az a férfi is kezd fwl-fwlbukkanni, aki megtetszett? Először csak messziről, majd egyre közelebb látom magamhoz.

A volt barátomnál taszítást érzek, rossz kedvem van ha felébredek, a másik fiúnál az ellenkezője, még ha csak egy pillanat is az álmomban.


KÖszi

2013. szept. 10. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!