Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álomban, az...

Mit jelent az álomban, az érzelmi csalódás?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam konkrétan.. hogy akit szeretnék meg kaparitani a való életben..

Róla álmodtam... és elutasított..

És ezért elkezdtem sírni.. és majd akkor ébredtem fel..

Majd vissza aludtam és ugyan azt álmodtam..

Ez meg ismétlődőt 3x..

Ezt nem tudom meg érteni mit jelenthet..

Akiröl álmodtam egy lány :)



2013. szept. 15. 10:01
 1/4 Laylah ***** válasza:

Ennél egyértelműbb a világon nincsen... Nem kellesz neki.


Egyébként nem kell rögtön álomfejtőkhöz rohangálni minden kérdéssel, mert vannak egyértelmű álmok is, másrészt pedig minden ember a saját szimbólumkészletének megfelelően álmodik, ergo olyat nem tudsz álmodni, amit te magad ne tudnál megfejteni egy kis gondolkodással.


23/L

2013. szept. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ott kezdődik a baj, hogy : "akit szeretnék meg kaparitani"

birtoklási vágy

2013. szept. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem.. Köszönöm!
2013. szept. 15. 17:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon akarod megkaparintani, birtokolni akkor az sokszor pont az ellenkezőjét váltja ki, azaz elutasítást.

Amúgy az is lehet hogy pont azért álmodtad mert félsz ettől és álmokban előjönnek a félelmek.

Viszont elég sokszor álmodtad ugyanezt, emiatt lehet hogy a csaj tudtodra adta hogy nem érdekled, persze nem tudatosan, hanem testtartással, nonverbális kommunikációval stb és ezt te csak álmodban értetted meg.

2013. szept. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!