Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez mi? Lehet hogy érzéki...

Ez mi? Lehet hogy érzéki csalódás? (nem hiszem)

Figyelt kérdés

azt álmodtam hogy a papám lelőtte vadászpuskával a lábujjam.Nemis le, inkább meg.Álmomban láttam hogy cseppen a vér.Felriadtam,és a lábujjam bizsergett. Ez miért lehet?

nem hinném hogy érzéki csal.


2012. ápr. 19. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én legutóbb azt álmodtam, hogy pókok csipkedik a lábam, és én is arra keltem, hogy baromira fáj. Szerintem eleve bizsereg/fáj, és ehhez az agyad kreál egy álmot :)
2012. ápr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

lehetséges.de mi az,hogy bizsereg?és csak az egyik lábujjam?

amúgy szerintem,ha a bizsergésre keltem fel, az álom kreálta mert akkor előbb is felkeltem volna

2012. ápr. 19. 17:46
 3/9 anonim ***** válasza:
alvásparalízis vagy elfeküdted a hátadat
2012. ápr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
eleve érzed, és álomban vagy, így valamit kitalálsz hozzá. nem az álmod miatt fáj valamid, hanem amikor fáj valamid, amiatt álmodod is azt.
2012. ápr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A valóságban bizsergett, és mivel az álomra minden külsö hatás befolyással van, ezért a tudalattid kreált valami olyat az álomban amitöl tényleg fájna a lábujjad.
2012. ápr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Ahogy a külső hangok is beépülhetnek az álomba.
2012. ápr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én meg azt álmodtam, hogy egy fickó elvette a szemüvegemet és nem akarta visszaadni. Erősen rövidlátó vagyok. Nagyon rossz álom volt és amikor felkeltem, nem volt a helyén a szemüvegem. Összehajtva be volt dugva az ágy alá. Így én soha nem rakom le pláne nem a földre. Páromat kérdeztem, ő sem volt. Rejtély...A lényeg, hogy visszakaptam.
2012. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam is rengetegszer előfordul, hogy álmomban lesérülök, és amikor felkelek, tényleg fáj az a testrészem. Ahogy már mondták, ez azért van, mert már vagy eleve fájt, vagy alvás közben vertem be, vagy úgy feküdtem, hogy elszorítottam a saját vérkeringésem. Biztos ébredtél már úgy, hogy gumicső volt a kezed helyén, ilyenkor lehet, hogy álmodtam épp amputálták. :D
2012. máj. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen már velem is volt. Azt álmodtam, hogy összevertek. Felriadtam és minden porcikám fájt. A mai napig rejtély hogy ez hogy lehetséges. És amikor felébredtem nem úgy fájt mindenem, mintha elaludtam volna hanem mintha tényleg megvertek volna.
2012. dec. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!