Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Együtt álmodni?

Együtt álmodni?

Figyelt kérdés
Hogy álmodhatnék együtt valakivel, ha a tudatos álom még nem megy?
2013. szept. 25. 14:05
 1/6 anonim válasza:
Lan kábel a fejedbe és az övébe.
2013. szept. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy, az egyutt almodast is csak egy-ket ember tudta megcsinalni, de ok is mar regota csinaltak, jol ment nekik, es kozel alltak egymashoz. Ha az egyik felnek nem megy annyira jol akkor szinte lehetetlen. Egyebkent en is nagyon belelkesedtem amikor utananeztem ennek hogy lehetseges, a baratommal tavkapcsolatban vagyunk es o tud tudatosan almodni, de sajnos meg nekem sem megy annyira jol a tudatos almodas. :/ Amugy ha gondolod beszelgethetunk rola. :)
2013. szept. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert az egyik ismerősöm többször célozgatott már úgy, mintha ismerné az álmaimat. Nem kérdeztem vissza, nem tudom, hogy végül is szoktunk-e együtt álmodni vagy sem.
2013. szept. 25. 15:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Te vagy Az. "Copfos"?
2013. szept. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem.
2013. szept. 27. 16:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy celozgatott erre? :0 Ha valami konkretat mondott ami benne lehetett az almodban lehet hogy csak tippelt, mert elozo nap valami olyan tortent veled vagy olyan filmet neztel stb. Amirol almodhattal.
2013. szept. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!