Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehet ennek az álomnak jelentő...

Lehet ennek az álomnak jelentősége, vagy h erre vágyom a tudatalattimba?

Figyelt kérdés

Háttere: van egy barátom, akibe már nem vagyok szerelmes, de ő annyira szeret engem, hogy teljesen összetörne ha szakítanánk, ezért sajnálatból mindig vele maradok. tudom h helytelen de képtelen vagyok szakítani vele. Van egy fiú barátom évek óta, akiről kiderült hogy nagyon bejövök neki, és igazából ő is nekem, de élőben ég sose találkoztunk, mert nagyon messze lakik, de msot ki lett tűzve egy időpont, hogy pestre felmegyünk mindketten bulizni.


Az álom :D

Barátommal elindultam vásárolni, de egy ponttól ő más úton ment mint én, és én elvesztem, egy kietlen havas pusztába kerültem, ahol elvileg a fiú barátom is lakott, meg sok más ismerősöm is, a srác valamiért haragudott rám, utána mentem, és smároltunk. sok más minden is történt a történetben előtte is meg utána is de homályosan emlékszem csak, igazából ez a jelenet ragadt meg a legjobban és ez volt e legélethűbb is.



2013. szept. 26. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Álmodban elszakadtál a jelenlegi barátodtól ez szerintem jelent valamit. :) a kietlen havas puszta... lehet az, hogy valójában nem miatta nem szakítasz vele, hanem mert attól félsz, hogy egy ilyen kietlen pusztába kerülnél lelkileg/érzelmileg, ha elválnának útjaitok, de ez csak tipp. A többire max. olyat tudnék mondani, ami fájdalmasan egyértelmű. :)


Az viszont tény, hogy nagy valószínűséggel erre vágysz, és ezért jelent meg ez az álmodban.

2013. szept. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen sokat segítettél :O
2013. szept. 26. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!