Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyot furcsát álmodtam....

Nagyot furcsát álmodtam. Szinte mindig emlékszem az álmaimra, elmondhatom, hogy elég sok bizarr jelenetet éltem már át, de ilyet még soha. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Egyik pillanatban még egy teljesen hétköznapi jelenet volt: ismerősökkel viccelődtünk a szobában. Ez tartott egy ideig, kellemesen társalogtunk, amikor hirtelen a semmiből jött egy villanás: elfehéredett körülöttem minden, és egy furcsa dallam visított a fülembe. Álmomban azt hittem, hogy konkrétan meghaltam. Hosszú másodpercekig tartott ez: nem láttam semmit, csak a fehérséget, mintha megvakultam volna, közben végig szirénaként visított az a - amúgy nem ijesztő, csak szörnyen hangos - dallam. Az ijesztő az volt, hogy nem tudtam ebből az állapotból szabadulni. Aztán váratlanul felébredtem.


A telefonom le volt némítva, amúgy sem ilyen a csengőhangom. Semmi olyan külső ingert nem tudok elképzelni, ami okozhatta volna ezt.


2013. okt. 3. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán asztrál projekció,lehetett.Néha előfordul, hogy ilyenkor valamelyik érzék nem tisztul ki elég hamar.
2013. okt. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsővel egyetértek.
2018. jan. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

anomália.

Előfordul.

2018. jan. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Missi_Key ***** válasza:

Emlékszel a zenére?

Keresd meg.

2018. jan. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!