Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy bizarr és furcsa álmom...

Norby666 kérdése:

Egy bizarr és furcsa álmom van! Többi lent! Magyarázatot esetleg tudnátok adni?

Figyelt kérdés
Ez az álom visszatérő,és eléggé félelmet keltő,mikor felébredek belőle éjszaka.Maga az álom konkrétan annyi,hogy magamat látom,ahogyan fekszek,az ágy szélénél állok,és nézem magamat,ahogyan alszok,tárgyakat nem tudok megfogni,de bejárom az egész szobát,és minden úgy van el rendezve,ahogyan az lefekvés előtt volt.van olyan,hogy hírtelen felébredek és valahol a szobában állok.Miért lehet ez,vagy mi okozhatja?És Lehetséges,hogy látom magamat vagy most ez hogy van?

2012. okt. 8. 14:45
 1/10 Kudi válasza:
Egyszerűen alvajáró vagy...
2012. okt. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor miért látom magam ahogyan alszom tovább?
2012. okt. 8. 14:58
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Na ez az. Akkor nem látnád magadat ha alvajáró lennél. Először alvásparalízisre gondoltam, de akkor nem állva ébrednél.
2012. okt. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Golan Trevize ***** válasza:
100%
Ne egyél nehéz kajákat vacsorára.
2012. okt. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Antimod ***** válasza:
Ha nem sajnálsz egy pólót, tehetsz egy érdekes kísérletet: írass valakivel filctollal a pólód hátára / hasára (ami látható alvás közben) számokat, majd ezen álom közben próbáld meg elolvasni azokat. Természetesen ne tudd előre, milyen számokról van szó. Ez választ ad a valóság / nem valóság kérdésre.
2012. okt. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ezt kipróbálom..Holnap írom,hogy mi volt,remélem ma is lesz ez az "álom" hiszen az elmúlt 4 napban mindig ugyan ez volt. :)
2012. okt. 8. 19:06
 7/10 anonim ***** válasza:

Testen kívüli élmények(asztrál projekció).


"van olyan,hogy hírtelen felébredek és valahol a szobában állok."

Ez viszont nem egészen világos nekem...

Testen kívüli élménynél a fizikai tested az ágyon marad.Láthatod is alvó testedet, de ekkor csak az asztráltested van odakint, az ágy mellett vagy a szoba közepén például.Persze, az élmény teljesen megegyezhet azzal, amit a fizikai testeddel érzékelnél.A fizikai tárgyakkal ilyenkor nem tudsz bánni, viszont érezheted őket.Például érzed a villanykapcsolót, de nem fog világítani a lámpa, ha kapcsolgatod.Olyan ez, mintha szellem lennél.

Jellemző az ilyen élményekre, hogy a teljes teret belátod, tehát láthatod azt is, ami a hátad mögött van.

Esetleg kékesfehér fényt nem szoktál látni a tárgyak, emberek körül?Vagy egyszerűen csak tisztán látni a sötétben?Mert ez is egy jellemző tapasztalat ilyenkor.

2012. okt. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A pólós dolog nagyon jó ötlet, de lehet úgy is, ha egy papírlapra ír valaki és azt teszi le az ágyad közelébe, csak jó nagy betűkkel írjon, lehetőleg.
2012. okt. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi volt a pólós eredmény? Amúgy szerintem is csak alvajáró vagy - és alvajárás közben az álom és a fentlét között vagy így összemosódik a két dimenzió; így látod magadat az ágyon, ezt álmodod, a környezet amiben elhelyezed az meg a valóság. Szerintem ennyi, de én a helyedben elmennék orvoshoz, mert ez nem normális dolog, lelki okok lehetnek a háttérben!
2012. okt. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A pólós dolgot kipróbáltam,és hát nem láttam a számokat...De szerintem már tudom,mi lehet a gond...csak álom,mert nem a szoba közepén ébredtem,lehet,hogy az csak véletlen volt...Annál inkább álom,mert kis oda nem illő dolgok voltak a szobában,most nem tudom leírni,hogy nézhettek ki,de állat torz fejük volt,de nem voltak félelmetesek... :D szóval akkor csak 1 rossz álom lehetett.
2012. okt. 9. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!