Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nem tudom mit jelent, van aki...

Nem tudom mit jelent, van aki tudja vagy sejti, hogy mi az álmom jelentése?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot(nevezzük X-nek), randizgatunk, a legutóbbi randink előtt éjszaka ezt álmodtam, előtte nem is álmodtam vle sosem(ennyi maradt meg):

Bemegyek egy boltba egy sráccal és a boltos X. Akivel érkeztem az belső tulajdonságaiban egytől egyik X, csak kívülről más, amíg nem mentünk be és nem láttam meg Xet addig azt is hittem h akivel vagyok az 1től 1ig ugyan az a pasi. A Boltos srác belső jegyeiben más egy kicsit, meg is lepődtem h bent láttam.

Másra nem nagyon emlékszem, röviden a kérdésem az volna, h mit jelent ha valaki az álmomban 2személyként jelenik meg szétválasztva a belső és külső jegyei/tulajdonságai?


2013. okt. 5. 22:56
 1/3 niggamaci ***** válasza:

sokat fejtek almokat de ilyennel nem talalkoztam meg.

szerintem a legegyszerubben nincs kulonleges jelentese a tudatod alatt birod a sracot es szeretnel egy olyasvalakit magad melle aki belsore olyan mint o de lehet kulsore olyat mint o nem talalsz/vagy nem akarsz.

hat ez eleg ertelmetlen kifejtes lett :)

2013. okt. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A helyzet az, hogy jól megvagyunk, 2hete találkozgatunk, mégcsak most ismerjük meg egymást. A legutóbbi találkozás előtt álmodtam ezt, először szerepelt az álmomban, testi vonzalom, szimpátia az megvan, a többihez meg több idő kell, hogy megismerjük a másikat. Én valami olyat sejtek, hogy emiatt lehet, hogy álmomban 2külön személyként jelent meg. Az egyik a megismert, a másik a bizonytalan, ami kérdéses, hogy szimpatikus e.

A randi előtti este mondta, hogy majd beszélni akar velem egy nagyot, és másnap ezt boncolgatta, hogy nem ismerjük még egymást annyira h bele merjünk ugorni egy komoly kapcsolatba.

2013. okt. 6. 23:32
 3/3 niggamaci ***** válasza:
nem is hulyeseg amit mondasz :D latod magad is megfejtetted
2013. okt. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!