Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Normális, hogy közvetlenül...

Normális, hogy közvetlenül elalvás előtt ilyen fura dolgokat látok?

Figyelt kérdés
Mikor lecsukom a szemem, hogy aludjak, gyakran elkezdenek cikázni a gondolataim, random embereket látok, esetleg néha ismerősöket, családtagokat, és nemtudom, pl. rám ordítanak, vagy ilyen nagyon fura dolgokat mondanak, olyan ijesztő az egész, mert olyan mintha álmodnék, de közben még tudatomnál vagyok... Tehát gyakorlatilag egyszerre látom ezeket a dolgokat és gondolkodom rajta, hogy jézusom, mi ez...

2013. okt. 9. 09:11
 1/4 Kathrin01 válasza:
100%
Szia nálam is ez van. Nekem is cikáznak a képek amikor lehunyom a szemem, nekem is beugrik egy csomó minden, sokszor keverednek a dolgok. Elalvás előtt kerül az ember alfa állapotba, szerintem emiatt is lehet, én próbálok szép dolgokra gondolni, úgy könnyebb.
2013. okt. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez gyakori jelenség,velem is megesett már.Mielőtt mély álomba merülnél,az agyad elkezdi feldolgozni a tudatodban elraktározott emlékképeket,eseményeket,ekkor szinte már álmodsz,majd ezután alszol el teljesen.

2013. okt. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgy hívják, hipnagóg hallucináció.

Először engem is megijesztett, de most már szórakoztat.

2013. okt. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen elég sokszor, már egészen kis korom óta. Nem hiszem, hogy ez baj lenne, szerintem is az van a dolog mögött, hogy az agyad dolgozza fel az információkat. Ilyenkor néha fura dolgokat produkál. :)
2013. okt. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!