Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lenne valami jelentősége?

Lenne valami jelentősége?

Figyelt kérdés

Júliusban álmodtam ezt még, úgy emlékszem.Nem álmodtam még ilyet.

Szóval azt álmodtam,hogy mentünk az osztálytáraimmal egy nagyobb házban,és a szoba ajtónkhoz érkeztünk.Az volt az ajtó felé írva:mond el háromszor a Miatyánkat. persze ,egyikünk sem mondta el.Beléptünk,beszélgettünk,nem emlékszem miről,ők egyszer csak kimentek én egyedül maradtam. Ki nyitódott az ablak,befújta a szél,fellebbentek a függönyök,oda mentem óvatosan de elkapott valaki és elvágta a nyakam,ezt éreztem is,kicsit kellemetlen volt.A pasi szőkés barna hajú volt, hosszú bőr kabát ami kicsit csillogott, ugyan ilyen volt a gatyája is,bakancsa volt,helyesnek tűnt.Nem tudom miért emlékszem ennyire rá.De mikor elvágta a torkom,felébredtem,aztán vissza aludtam.Folytatódott az álmom,ekkor már jóban voltam vele.Azt mondta ha elmondom a Miatyánkat nem esik bajom,ezt mosolyogva mondta végig.Elmondtam,de ekkor nagy szél volt a szobában és az osztálytársaim összeestek,ő meg csak mosolygott rám.Többször is meglátogattam,mert mint ahogy mondtam jóba lettünk.Többire nem emlékszem.De azt sem tudom miért álmodtam.Lenne valami jelentősége?



2013. okt. 11. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Vallásos vagy?
2013. okt. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen,az vagyok.
2013. okt. 11. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Vallásos vagy szóval valami vallási jelentőséggel rendelkezik szerinted... ezért is aggódsz miatta.

Miért mentek ki a barátaid? Milyen volt a szoba? Milyen volt az idő, a napszak? Egy csomó részlet van amit nem közöltél és fontos lehet az álmodban. Az álmoknak nem a fő jelenetei a fontosak hanem azok a részletek amik megragadták a figyelmedet. Privátban írd le a történeted/álmod és szívesen segítek megfejteni, azzal az egy feltétellel, hogy nem aggódsz majd a vallás miatt, mert nem vagyok keresztény és nem úgy nézem a dolgokat ahogyan te.

2013. okt. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!