Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Furcsa álom, furcsa érzés,...

Furcsa álom, furcsa érzés, jártatok már így?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm, csak ritkán találkozom vele, szinte csak köszönőviszony, tehát semmi elmélyültebb, komoly kapcsolatot nem ápolunk. Viszont vele álmodtam, és az álomban közeli barátok voltunk. A feleségemhez érkezett, de mégis velem töltötte el az idejét, jókat szórakoztunk. Furcsa, de tisztán emlékszem, hogy az álmomban 4 órát töltöttünk együtt, semmi testiség, csak beszélgetés szintjén, majd amikor észrevettük, ahogy elszaladt az idő, felébredtem. És ébredés óta egy tátongó űrt érzek magamban, jó érzés lett volna ott maradni. Furcsa érzéseim vannak azóta is a lánnyal kapcsolatban, szinte "hiányzik". Régebben többet találkoztam vele a feleségem által, de tényleg semmi komoly, amire foghatnám. Nem állítom, hogy ha nem lenne senkim nem tetszene, hisz nagyon szép, intelligens lány, de ez még nem magyarázza ezeket a fura érzéseket. Mit gondoltok?
2013. okt. 30. 09:34
 1/2 jackiebay válasza:
100%
A tudatalattiban elég sok minden megmarad, lehet hogy te észre sem vetted, de az álmok általában az előző napi információkat próbálják "összerakni" hogy értelmet nyerjenek. Lehet hogy ez a lány szimpatikus neked, mivel sok közös vonásotok van (amit eddig nem érzékeltél, csak a tudatalattid) Érdemes erre rákeresned, hogy teljesen megértsd :)
2013. okt. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod,hogy rámenjen a házasságod,ne foglalkozz vele.
2013. okt. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!