Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mire utalhat ez a közepesen...

Mire utalhat ez a közepesen hosszú álom, ami másfél napot foglal magába?

Figyelt kérdés

Szóval egy, másfél napot leálmodtam. Álmomban vele voltam. Nem emlékszek, hogyan kezdődött de, a lényeg az, hogy mindig fogta a kezem vagy fogtam a kezét, mert olyan jóóó meleg volt... *-* Álmomban éreztem a tenyerében a melegséget. Azt is éreztem, hogy izületi gyulladásom van. Azért is kelett mindig fogni, mert nem éreztem jól magam. Bár ez csakis kizárólag a testre vonatkozott, a lélekre nem. Egyszer elengedtem a kezét, és elmentem valamerre, de hamarosan felborultam, annyira nem bírtam megállni a lábamon. Ő meg odarohant, és mérges volt, mert hüle vagyok. Bevetetett velem valami kék drazsét (icipici kék drazsét egy icipici üvegcséből), amiből véletlenül nem a két darabot, hanem az egész üvegcsényit nyeltem le. Találtam icipici fehér drazsét is, amit szintén megpróbáltam lenyelni, de az nem jött össze, mert a nyálamtól habos lett és elolvadt, olyan lett mint a gipsz. O_O

Ezek után amire emlékszem, hogy bebújtunk az ágyba. Ő nem akart aludni, én meg rosszul éreztem magam, és feküdtem mellette. Ő nézte a tévét. Aztán egyszercsak azt vesszük észre, hogy bugyiban vagyok. (A világoszöldben, ami amúgy a valóságban is rajtam volt xD) Ez felingerli és odatéved a keze. (Csak az alhasamhoz, de totál olyan volt) És mondja, hogy kíván engem, stb. Ezután átölel ott az ágyban, és az egész testével rámtehénkedik, és szorít. Nem akar elengedni. Nekem ez rossz, mert nem akarok lefeküdni vele. meglátok a tévé képernyőjén, egy micsodát, megriadok és kivonom a testem a kezei közül. Jól megszidom.

A következő képsor, hogy már minden rendben, béka van, és már az izületeim sem fájnak. Ő éppen valahol máshol van, én egy ismeretlen barátnőmmel (akit csak én látok) nézem a tévét. Hegyimentőket. Arra gondolok, hogy mennyire várom, hogy visszajöjjön, és tervezem, hogy amikor jön beveszek egy mentolos orbitot. Egyetlen db rágó maradt már csak. De aztán annyira megkívánom, hogy beveszem még mielőtt visszajönne, én meg kellemetlenül érzem magam, mert tudom, hogy mire visszatér elmegy az íze a rágónak.


2013. febr. 24. 13:28
 1/5 A kérdező kommentje:
béka = béke* :D
2013. febr. 24. 13:34
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is ugyanezt álmodtam csak kék ici pici bogyó nem volt az álmomban.

Meg az enyém máshogy folytatódott...

A keze meleg volt és maszirozott. Csakrákról is beszélt.

Mit láttál a tévében? - nekem is vmit meg kellett néznem..

2013. febr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem nézek tévét. :D
2013. febr. 24. 20:47
 4/5 anonim ***** válasza:
"meglátok a tévé képernyőjén, egy micsodát"-erre értettem mit láttál?
2013. febr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy micsodát, egy izét...
2013. febr. 24. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!