Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehetséges, hogy az álom...

Lehetséges, hogy az álom utolsó képe ébredés után megmaradjon?

Figyelt kérdés
Egyik éjjel nagyon fura álmom volt! Azt álmodtam, hogy egyedül vagyok egy sötét szobában és azt éreztem, valaki van még ott. A félhomályban először nem láttam senkit de ekkor észre vettem pont előttem egy alacsony, sötétszürke , nagyon vékony lényt,olyan volt mint egy csontváz, egyenesen engem bámult! Lassan felemelte a jobb karját, felém mutatott ,és abban a pillanatban egy erős fényt láttam és áramütést éreztem a mellkasomban. Erre ébredtem fel.Ez eddig nem is lenne furcsa, de felültem az ágyban és a telefonommal világítottam a szobámat és ahogy pislogtam, láttam a lény körvonalát a szememben, mint egy negatívot.Hasonlóan, mint amikor belenézek a Napba és utána még percekig látom a körvonalát...csak ebben az esetben a lény körvonalát láttam ! Lehetséges, hogy az álom így átjöjjön ? A másik furcsa dolog az volt, hogy áramszünet volt , valami lecsapta a biztosítékot, úgy kellett visszakapcsolni.

2013. okt. 31. 09:44
 1/7 Van aki válasza:
100%
Az lehetséges hogy ha fel kelsz az utolsó 5 percre nem emlékszel...hasonló már velem is történt.. és lehetséges de az álmodhoz nincs köze...mivel ezek szerint majd nem azt álmodtad meg ami körülötted történt.. mondom hasonló történt velem is ne ijedj meg ez lehetséges veszélynek nem voltál kitéve
2013. okt. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fizikailag ez lehetetlen, mivel csukott szemmel alszunk, nem a telefonod miatt volt? Amúgy érdekes :D
2013. okt. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Az első válaszolónak: kifejtenéd ezt bővebben? És elmeséled veled mi történt?

A második válaszolónak: nem a telefon fénye miatt volt, mert nem néztem rá, csak világítottam vele úgy hogy a polcon volt és megnyomtam rajta a gombot. Halványan megvilágította a szobát és közben azon gondolkoztam, hogy lehetséges ez...

2013. okt. 31. 10:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Meglátogatott egy démon, egy rossz szellem ami megtámadott téged. Ne hallgass rá, mert rosszra tanít, és mindig borzalmas dolgokat mutat.

Sok sok ideje nekem is volt ilyen, az emléke évekig kisérthet, én egy leginkább kaszás-dementor féle alakot láttam, a vaksötét szobába ott lógott a csilláron és nagymamám alakja megnagyobbodott a sötétben és valami alaktalanná változott, a szörny nagyon rémes volt és földöntúli hangon mondott dolgokat, de nem komolyakat, mégis rettenetes volt aznap nem aludtam. Szerencsére azóta se történt hasonló, és rég kinöttem ezekből mert minden ilyen borzalmas sötétséget garantáltan elűz a spirituális tudás és a jó lelkiismeret fénye.

2013. okt. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a csilláron logó szörny köztem és az alvó nagymamám között volt. én 15 évesen rohantam rinyálni a mamihoz annyira megvoltam rémülve :)
2013. okt. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Van aki válasza:
100%
persze kifejtem.. azt álmodtam, hogy sétáltam a sötét utcán és egyszer csak elment az áram láttam egy alakot de nem tudtam, hogy ki volt az megijedtem és felkeltem..mikor kinyitottam a szemem akkor ugyan azt az alakot láttam mint az álmomban és a lakásban se volt áram meg persze valahogy átkerültem a másik szobába...aztán kiderült, hogy az az alak az öcsém mert, hogy elment az áram és megijedt..lehetséges, hogy neked is csak az egyik család tagod volt..az bár nem akarok hülyeséget mondani
2013. okt. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Álmodtam valamit és arra vagyok kíváncsi, hogy lehetséges hogy amikor felébredtem és pislogtam, láttam az álmom utolsó jelenetét , mint egy negatívot? Próbálom elmagyarázni hogyan láttam: van egy nagyon hasonló teszt ezen az oldalon ( [link] ). Hogy lehetséges hogy az álom átjön a valóságba?
2013. okt. 31. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!