Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » H valaki olyan dologról...

H valaki olyan dologról álmodik, ami még nem történt meg vele, akkor az az életen is ugyan olyan érzés mint az álomban?

Figyelt kérdés
Még soha nem csókolóztam senkivel, de azt álmodtam, hogy megcsókoltam egy idegen lányt. Elvileg az álombéli érzések ugyanazok. Honnan tudja a szervezetem, hogy milyen a csókolózás, ha nem történt még meg velem? Tényleg ilyen érzés lenne az életben is?

2013. nov. 4. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyilvan van valamilyen elkepzelesed rola, puha, meleg ajak hozzaer a tiedhez, stb. Ez jelent meg az almodban.
2013. nov. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Mielőtt csókolóztam volna nekem is rengeteg előzetes álmom volt és olyan erőteljesen éreztem, hogy szinte ijesztő volt. Aztán megtörtént a valóságban is, ahol kevésbé volt felemelő, mert a fiú kicsit ügyetlenül és gyorsan csinálta én meg azt hittem, az első csókom nagyon lassú lesz. Közben azon gondolkodtam, hogy az álmomban sokkal jobb volt, kívántam azt az érzést. De aztán sokáig csináltuk, és egyszer csak megtörtént a csoda. Hirtelen ráeszméltem, hogy egy hús-vér ember ott liheg mellettem és a nyelve a számban.


Nem tudom, hogyan lehetséges, de valóban létezik. És eléggé hasonlít is. A melegség, ahogy Te megnyalod a saját ajkaid, stb. Nagyjából olyan, csak az életben a másik is irányít és együtt haladtok vele, az álomban meg csak Te vagy, nem tudom ez mennyire értehtő.

2013. nov. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!