Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes vok és ott lent a...

Arri001 kérdése:

35 hetes vok és ott lent a méhnél eléggé tud görcsölni meg nyilalni ugyan olyan érzés mint ami a mensinél szokott lenni. Ez bajj?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek a jósló fájások!

Ha rendszeres, nézd az időt, akkor vajúdás!

2013. febr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez még nem jósló,ugyan is nekem ez a menzesz szerű görcs meg nyilalás 22 hetes korom óta megvan.Én Magnerotot szedek rá,az orvos előírására.Szedsz magnéziumot??Ha igen akkor szedd még egy hétig,és utána már hagyd abba.A 36. héttől szokták mondani,hogy le kell tenni a magnéziumot mert az leállítja a méhtevékenységet,és a 36. héttől már az a ,,cél,, hogy beindulhasson a szülés.

Könnyű szülést kívánok.


29+3 hkm

2013. febr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát nem rendszeres általában lefekvéskor meg ha hajolgatok, változó de nem hosszu ideig tart.
2013. febr. 22. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!