Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újra együtt, de ugyan az az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra együtt, de ugyan az az érzés. Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ott kezdődött az egész, hogy volt egy nagy szerelmem. Szerettem, de olyan dolgokat csinált, ami miatt nem egyszer szakítottam vele. Találkoztunk, előtte mondtam neki, hogy bizonyítsa, hogy tud változni. Láttam rajta, hogy próbálkozik, akarja. Mégis otthagytam. Sokáig nem tudtam továbblépni, de sikerült. ( Vagyis azt hittem.)

4 hónapig együtt voltam a barátommal, én voltam neki a nagy szerelem, de szétmentünk. 2 hónapig külön voltunk, de nekem hiányzott, elmondtam neki és belement. Együtt vagyunk megint 1 hónapja.

Most nem vagyok szerelmes és félek, hogy már nem is leszek, BELÉ.

Elég csak ha fb-n beszélek az exxemmel és már visszamennék hozzá, de a mostani páromnál soha nem kapnék jobbat, tudom jól. Az exem pedig az ellentéte, de hozzá is bármikor visszamehetnék. Mind kettőjük velem tudja/akarja elképzelni a jövőjét. (Esküvő, gyerek stb. ) De bviszont nagy a korkülönbség köztük.

A mostani párom: 23

Az exem: 16

Mit tegyek? Értelmes, nem flegmázó, de negatív kritikát is elfogadok, a lényeg, hogy normális "hangnemben".

Köszönöm!



2013. okt. 26. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Most már csak az a kérdés h te mennyi vagy? 15? Mert az agyi szinted ehhez konvergál.
2013. okt. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen 15 vagyok.
2013. okt. 26. 19:49
 3/11 anonim ***** válasza:
Másodszorra már nincs semmi izgalmas egy kapcsolatban. inkább csak kényszeres erőlködés, hogy együtt maradjatok. Ha már elmúlt a varázs, akkor hiábavaló az erőlködés....(tapasztalat)
2013. okt. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, csak attól félek, hogy nehogy megint az legyen, hogy megint vele akarok lenni.
2013. okt. 26. 19:54
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindig előre kell nézni és túl lenni mindenen. A szerelem nem az a dolog, amit erőltetni kell, ha nem megy, majd megy az magától!
2013. okt. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tehát szakítsak?
2013. okt. 26. 20:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed, én nem akarlak semmire sem rávenni, én csak a tapasztalatokat írtam le.
2013. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. okt. 26. 20:20
 9/11 anonim ***** válasza:
Úristen,15 éves vagyok és hasonló helyzetben vagyok, na de nem teljesen. Én se tudom mit érzek,hogy mit tegyek, hallgass a szívedre csak ennyit tehetsz.
2013. okt. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem, végül is szakítani fogok és tovább lépek, mert ez így nem állapot. De se exxel, se a mostanival!
2013. nov. 3. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!