Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit akart nekem vajon üzenni...

Mit akart nekem vajon üzenni ezzel?

Figyelt kérdés
Apum 1 hónapja halt meg :'( s álmodtam vele, hogy a lábára állitótt s úgy táncoltunk :'( kiskoromba mindig így táncoltunk sokat :'( s utánna rá 2-3 napra viszont nevetve láttam :) asszem sör volt a kezébe szerette a sört :) nem nagyon emlékszem a helyszínre és úgy emlékszem, hogy együtt voltunk a családdal anyum testvéreim :) azt tudni keell hogy én kb 5 éve külön lakunk a páromal kb 200 km re anyuméktól. én azt gondolom, hogy így köszönt el tölem egy utolsó tánccal és hogy jól érzi magát a másvilágba! :)
2013. nov. 8. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy ez nem üzenet volt, hanem csak a vele kapcsolatos élményeidet álmodtad.
2013. nov. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
lehet :) utoljára juliusba találkoztam vele, meg párommal ugy terveztük ,hogy karácsonykor szerettünk volna még lemenni de ha lehet leis megyünk... s nem gondoltam volna, hogy az lesz az utolsó találkozónk mert akkor elköszöntem volna töle de nem volt semmi baja... :( hirtelen halt meg :( hátsófalú vagy belsö vagy milyen szivrohamot kapott s elisment... :(
2013. nov. 8. 16:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyújtsd el fehér gyertyát és búcsúzz el tőle, akkor nem nyomaszt tovább, hogy életében még nem tudtál.
2013. nov. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
halottak napján gyújtottam gyertyát s magamba elbúcsúztam töle meg mikor leutaztam anyumékhoz a temetés elött is elbucsuztam töle s kértem hogy bocsásson meg ha valami rosszat is csináltam amit nem szeretett volna hogy megvédjen :( én voltam az egyetlen lánya s nagyon féltett...
2013. nov. 8. 17:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor már elbúcsúztál, ez jó. Még biztos fogsz vele sokat álmodni, hosszú időnek kell eltelnie ahhoz, hogy szüleink halálát valahogy elfogadjuk, de a hiányuk itt marad örökre, érezem ezt minden nagy ünnepen, Karácsonykor, pedig már hosszú évek elteltek mióta az én apukám elment.

Részvétem.

2013. nov. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez természetes ilyenkor, idő kell, hogy elfogad. Nálam is így volt. Az is lehet, hogy így búcsúzik el, ki tudhatja!
2013. nov. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegnapelött is álmodtam vele :) nyújtott felém kaparós sorsjegyeket s mondta, "sok szerencsét" s tisztán emlékeztem még ébredés után az egyikre de mivel tegnap dolgoztam nem tudtam megvenni... ma ahogy fizettem be a csekkeket megláttam azt a kaparóst :) s vettem egyet s nyertem vele 2000 ft-ot :) meg öcsim is álmodott vele öneki meg azt mondta hogy a volt fekete táskájába amit már vagy 2 éve nem használt ! van benne 3000 ft... s reggel nyissa ki azt a táskát s tényleg benne volt a 3000 ft :( :) ezelött nem hittem ilyenekben de most már tudom, hogy van!!!!
2013. nov. 12. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!