Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? Valóban...

Mit jelent ez az álom? Valóban a halálát? 16/l

Figyelt kérdés
Tegnap este azt álmodtam, hogy az egyik volt tanarnőm, aki elég közel áll hozzám, meghalt..Igazából én csak a halála híréről álmodtam.. Szóval nem arról hogy hogy halt meg.. az álmomban előző nap írta sms-ben nekem hogy "Ha beszélni akarsz azt ma tedd, mert többé már nem fogunk".. Csak és ezt már későn vettem észre..
2013. nov. 8. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Szóval azt álmodtad, hogy a tanárnő írt egy SMS-t, amiben azt írta, hogy ha beszélni akarsz vele, akkor ...

....

2013. nov. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagy segítség voltál..
2013. nov. 8. 17:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem, mert ez csak egy álom.

A tanárodnak semmi köze hozzá, csak az agyad a róla szerzett emlékekből generált egy karaktert az egyik álmodhoz.

2013. nov. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mi jelent amúgy?!
2013. nov. 8. 18:16
 5/7 Tonny88 válasza:

Nem nagyon mondasz részleteket, ezért nem lehetek biztos benne, mit jelent.

Általában az ember álmai a jövőt vetítik előre, szóval most is erről lehet szó. Amit leírtál az kb. annyit tesz, hogy a tanárod elköltözik az ország másik felébe, vagy külföldre és nem jön vissza, bár előtte hallasz róla, de mégsem veszed komolyan.

Vagy még lehet az lehet a másik lehetőség, hogy valaki a hírét hozza ennek a költözésnek, de mégsem feltétlenül igaz.

Ennyit segíthettem:)

2013. nov. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van tapasztalatom az álomfejtésbe, ennyiből nehéz lenne megmondani mit jelent de nem halált az biztos.
2013. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ..Annie.. válasza:
nem hinném hogy halált jelentene...de biztos valami fontos dolgot próbál közölni
2013. nov. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!