Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha vérvörös a...

Mit jelent ha vérvörös a szemem álmomba?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy bemegyek a fürdőszobába és amikor belenézek a tükörbe,elmebeteg vigyor ült ki az arcomra,a szemem vérvörös (a fehérje fekete,majd mikor a tükörhöz közelebb megyek csak vörös a szemem) és a fogaim kicsit hegyesek.a szemem alatt pedig egy kis vér van...


Múltkor valami volt a régi szobámba,kiderült,hogy egy démon.Mindig hideg volt a szobába,mintha valaki figyelt volna,ha belépsz a szobába rosszul érzed magad.Recseg éjszaka a parketta,mintha valaki járkálna az emeleten és valami pénzcsörgést lehetett hallani esténként.Hála Istennek,már kiűzték onnan,de èjjel beleszált egy ismerősömbe,ne kèrdezzétek hogy mert azt én se tudom,reggel már nem is volt benne (ezt se tudom hogyan).Az a valami Lucifernek nevezte magát és amikor kiröhögtük,rám mutatott és azt mondta: "érted jövök!". Megijedtem kicsit.Aztán másnap elmeséltük az ismerősünknek,hogy miket művelt este és ő azt mondta,hogy semmire nem emlékszik.Reggel mikor kitakarítottuk a szobát ahol megidézték vagy mi,a sókörön kívül a sóban karmolások voltak és egy arc ijesztő arc...


Ennek az egész sztorinak lehetett köze az álmomhoz vagy nem?? Vagy miért álmodtam én ezt??!! Segítsetek!


Köszönöm!



2013. nov. 9. 12:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és mielőtt valaki valami ba.romságot találna ki: Nem drogozok, nem szedek gyógyszereket és nem néztem horrort!!
2013. nov. 9. 12:33
 2/7 anonim ***** válasza:
A sógor volt ilyen!Mindig csörgette az aprót a zsebében, mielőtt haza indult volna, ilyenkor már tudtuk, hogy kell neki buszra pénz.Na, szerintem ez is ilyen.
2013. nov. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nos! Kérlek szépen! Ömm.....mit akartam? Jah megvan! :D Szóval! Miből gondolod, hogy a démon nem jött vissza? Mert elég valószínű, hogy visszajött, és az álmodat befolyásolta! Így jelezte neked, hogy ő még itt van! Amit tehetsz ellene, hogy elijeszted, vagy elzavarod erővel! De csak 1 fajta erővel lehet elintézni az pedig a chi (csí)! :( de nehéz irányítani! :( Sok sikert! Én drukkolok!
2013. nov. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3-as.Nem tudom,lehet. :$ Nagyon remélem,hogy nem jött vissza,elég volta az az ijesztgetés nekem!!

De azon akadtam ki,hogy mikor megkérdeztem a nevét amikor az ismerősömben volt,azt hörögte: Lucifeer!

Azért nem hinném hogy Lucifer lett volna az,vagy igen?! o.O >_<

2013. nov. 9. 15:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Amúgy meg ha tudnád kezelni a chi-t akkor ki is tudtad volna űzni az ismerősödből! Ha megint így jársz írsz 1 privit Légyszíves! Kíváncsi vagyok hogy hogy mennek a dolgok!
2013. nov. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

Azért fantáziátlanok

ezek a démonok, nem?A Luciferen kívül más nevet nem tudnak?Az összes gonosz Lucifer?Miért nem Kázmér vagy Sanyi??

2013. nov. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

urolsó,ha nem érdekel az ilyen,nem kellett volna irkálni!!

Amúgy a chi-t még nem tudom használni.....de azért kösz :)

2013. nov. 9. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!