Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi jelenthet ez a bizarr...

Mi jelenthet ez a bizarr álmom (többi lent)?

Figyelt kérdés
Van egy visszatérő álmom, melyben egy sötét körfolyosón vagyok. Mindenhol vért látok, a falak pedig tele vannak graffitizve. bármerre megyek, nem tudok kijutni, és mindig vissza jutok a kiindulópontra. Ha kinyitok egy ajtót, magamat látom ( tehát mintha egy tükröt néznék ). Amikor kiabálni nem tudok,viszont az amit kiabálni szerettem volna, pár perc múlva visszahallom.
2013. nov. 12. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Hú, tényleg ijesztő... Szerintem , bár nem tudom, mennyi idős vagy, félsz attól, hogy olyan helyzetbe, társaságba kerülsz, amit egy idő után már utálsz, de nem tudsz tőle szabadulni, pl drogozni kezdesz egy társasággal, és aki adja neked a szert, kényszerít mocskos dolgokra, amit meg kell tenned, hogy ne jelentsen fel, vagy valami ilyesmi. Lehet, hogy tudat alatt borzadsz az ilyen dolgoktól, de nem gondolkozol rajta.

Remélem nem fog veled soha megtörténni...

2013. nov. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
14 vagyok, és valóban vannak beilleszkedési problémáim. Amíg nem írtad ezt bele se gondoltam ezekbe a dolgokba, de most... Jövőre Középiskolás leszek, koleszben fogok lakni, még a tudattól is rettegek. :s Köszönöm, hogy felhívtad ezekre a dolgokra a figyelmem!
2013. nov. 14. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!